Yağ Aldırma (Liposuction) Ameliyatı

Estecenter’da Fırsatları Kaçırmayın!
Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak için Uzmanlarımızla Bugün İletişime Geçin.

İstanbul Beşiktaş’ta yer alan plastik cerrahi tıp merkezimizde alanında uzman doktor kadromuz ve modern gelişmiş teknolojik cihazlarımız ile dünyanın dört bir yanından gelip yağ aldırma estetiği yaptıran hastalarımızı hayallerindeki mükemmel görünüme kavuşturuyoruz!

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Biz Sizi Arayalım!

telephonewom

Vazer Liposuction Yöntemi ile Uygulamalarımız

Yüzden Yağ Aldırma

Estetik görünümde en önemli kısımlardan olan yüz bölgesindeki fazla yağları alıp, yüzünüzü şekillendiriyoruz.

Basen/Kalça Yağı Aldırma

Diyet ve egzersizler ile veremediğiniz basen ve kalça bölgesinde toplanan fazla yağı alıyoruz.

Karın Yağı Aldırma

Çevresel, hormonal ve doğum gibi sebeplerden ötürü karın bölgenizde oluşan fazla yağı alıyoruz.

Vücut Şekillendirme

Fazlalık olan yağlarınızı alarak, orantılı bir vücut hattına ve daha estetik bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Karın Gerdirme

En güncel teknoloji olan vazer liposuction uygulayarak göbek bölgesinde oluşan deformasyon ve sarkmalara müdahale ediyoruz.

Bacaktan Yağ Aldırma

Vaser liposuction yöntemi uygulayarak bacaklardaki kalınlık, orantısızlık ve asimetri gibi sorunları düzeltiyoruz.

Koldan Yağ Aldırma

Fazla kilodan dolayı oluşan sarkma görüntüsünü en son teknoloji vaser liposuction cihazlarını kullanarak ortadan kaldırıyoruz.

Jinekomasti

Kadın tipi meme büyümesi görülen erkeklerde, liposuction yöntemiyle fazlalık olan kısımları alıyoruz.

Öncesi ve Sonrası

Ibrahim_Coffeenew-webversion

Her Şeye Özen Gösteriyoruz

Bizim Sertifikalarımız

YILIN EN İYİ PLASTİK CERRAHİ 2020

Yağ Aldırma (Liposuction) ameliyatı, vücudun belirli bölgelerindeki fazla yağ dokusunu çıkarmak için yapılan bir estetik cerrahi işlem. Bu işlem genellikle karın, kalça, uyluk, kollar, sırt, çene ve boyun gibi bölgelerdeki yağ birikintilerini azaltmak için kullanılır. Bu işlem kilo vermek için kullanılabilecek bir yöntem değil. Liposuction, sadece lokalize yağ birikintilerinin çıkarılması için kullanılır ve genel bir kilo verme yöntemi olarak önerilmez.

Yağ aldırma ameliyatı , doğru adaylar için etkili bir seçenek olabilir. Ancak her ameliyat gibi riskleri ve komplikasyonları var. Herkes için uygulanması mümkün değil. Liposuction işlemi hakkında bilgi almak için kliniği ziyaret edebilirsiniz.

Liposuction (Lipoşaksın) Nedir?

Liposuction işlemi, vücuttaki fazla yağların cerrahi işlemle alınması. İşlemi gerçekleştiren cerrah genellikle küçük bir kesi açarak ince bir kanül (boru) yerleştirir ve yağ dokusunu çekmek için vakum gücü kullanır. İşlem genellikle lokal anestezi altında yapılır ve hastalar aynı gün evlerine dönebilirler. Ancak daha büyük bir işlem yapılacaksa hastaların hastanede kalması gerekebilir.
Liposuction işlemi sadece bölgesel yağ birikintilerini azaltmak için kullanılır. Kişiler genellikle göbekten yağ aldırma işlemlerini bu noktada tercih ederler. Genel bir kilo kaybı yöntemi olarak önerilmez. Ayrıca bu işlemin sonuçları kalıcı değil ve kişi sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmediği sürece yeniden yağ birikintileri yaşayabilir.

Yağ Aldırma Yöntemleri

Liposuction işlemi için birkaç farklı yöntem bulunmakta. Kol, bacak, kalça ve yüzden yağ aldırma işlemlerinin her biri için teknikler farklılık gösterebilir. Yağ alma işlemi geleneksel, ultrasonik, lazer ve VASER gibi yöntemlerle uygulanabilir.
Geleneksel Liposuction yönteminde cerrahın kullanacağı ince kanülü vücuttaki yağ dokusuna sokmak için küçük bir kesi yapılır. Kanül daha sonra bir vakum yardımıyla yağı çeker. Bu yöntem genellikle lokal anestezi altında yapılır.
Ultrasonik Liposuction’da ise cerrah bir ultrasonik cihaz kullanarak yağ hücrelerini kırmak ve daha kolay çıkarılmasını sağlamak için vücudun yağ dokusunu önceden işlemeye tabi tutar.
Lazer Yardımlı yağ aldırma operasyonu yapılırken, cerrah bir lazer cihazı kullanarak yağ hücrelerini eritir ve daha sonra çıkarır. Lazer Yardımlı Liposuction, yağ dokusunu azaltmak için daha az invaziv bir seçenek olarak kabul edilir.
Bir diğer yöntem ise VASER Liposuction yöntemidir. Bu yöntemde cerrah bir ultrasonik cihaz kullanarak yağ hücrelerini kırmak için ses dalgalarını vücudun yağ dokusuna yayar. Bu yöntem, yağ dokusunu daha hassas bir şekilde hedefleyebilir ve çevre dokulara zarar verme riskini azaltabilir.
Tüm bu yöntemler, yağ hücrelerinin çıkarılmasını kolaylaştırmak için farklı teknolojiler kullanır. Hangi yöntemin kullanılacağı kişinin cilt kalınlığı, yağ dağılımı ve diğer faktörlere bağlı olarak belirlenir. Bir plastik cerrah, kişinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun en iyi liposuction yöntemini belirlemek için danışmanlık yapabilir. Sizin için uygun olan yöntem ve göbekten yağ aldırma fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Ameliyatsız Liposuction

Ameliyatsız liposuction, invaziv olmayan bir yöntemdir ve geleneksel liposuction işlemi gibi cerrahi kesiler veya anestezi gerektirmez. Bu yöntem, ultrasonik veya radyo frekansı teknolojileri kullanılarak yağ hücrelerinin yok edilmesi veya emilmesi yoluyla çalışır.
Ameliyatsız liposuction, ultrasonik liposuctiondan faydalanılarak gerçekleştirilir. İç bacak yağ aldırma için tercih edilebilir. Bir ultrasonik cihaz kullanarak yağ hücrelerini kırmak ve daha sonra vücut tarafından emilmesi için yağı serbest bırakmak için kullanılır.
İşlem sırasında herhangi bir kesim veya dikiş gerektirmez ve anestezi riski yok. Bu nedenle iyileşme süresi daha kısadır ve hastalar genellikle aynı gün evlerine dönebilirler.
Ameliyatsız yağ aldırma, geleneksel liposuction kadar etkili olmayabilir ve genellikle daha fazla seans gerektirir. Ayrıca, ameliyatsız liposuction sonrası da kişi sağlıklı bir diyet ve egzersiz rutini sürdürmelidir, çünkü sonuçlar sadece yaşam tarzı değişiklikleriyle kalıcı hale getirilebilir.

Yağ Aldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Yağ aldırma ameliyatı , genellikle lokal anestezi altında yapılır ve bir plastik cerrah tarafından gerçekleştirilir. İşlem sırasında, küçük kesiklerden sokulan ince bir kanül kullanılır. Vakum yardımıyla yağlar emilir.
Ameliyat öncesi, cerrah kişinin vücut ölçümlerini alarak, yağ aldırılacak bölgeler işaretlenir. Ameliyat sırasında, cerrahın kullanacağı anestezi türü ve yöntemi, işlemin yapılacağı bölgeye ve kişinin tercihlerine göre belirlenir.
Ameliyatın başlamasından önce, steril bir ortam sağlamak için gerekli hazırlıklar yapılır. Bu işlem, steril bir çevre ve steril cerrahi aletler kullanılarak gerçekleştirilir.
Ameliyat sırasında, cerrah, yağ hücrelerini emmek için kanülü vücuttaki yağ dokusuna yerleştirir. Kanül, yağı emmek için bir vakum cihazına bağlı. Cerrah, kanülü dikkatlice hareket ettirerek, yağ hücrelerini kırmak ve emmek için işlemi tamamlar.
Ameliyatın tamamlanmasıyla birlikte cerrah, kesileri kapatmak için dikiş kullanabilir ve ameliyat bölgesini sarmak için bir sargı veya korse kullanabilir. Yağ aldırma ameliyatı genellikle birkaç saat sürer ve aynı gün içinde evde dinlenmeye devam edilebilir.
İşlemin yapıldığı bölgeye göre iyileşme süresi değişebilir. İşlem sonrası birkaç hafta boyunca şişlik, morarma ve rahatsızlık olabilir. Kişiler genellikle birkaç hafta içinde normal aktivitelerine geri dönebilirler. Fakat iyileşme süreci yaklaşık birkaç ay sürebilir. İyileşme süresi ve yağ aldırma ameliyatı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yağ Aldırma (Liposuction) Fiyatları

Yağ aldırma liposuction fiyatları , birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Farklı vücut bölgelerindeki yağ aldırma işlemleri farklı fiyatlarda olabilir. Kalça, bacak, göbek, basen yağ aldırma fiyatları farklılıklar gösterir. Deneyimli bir cerrahın ücreti de daha az deneyimli bir cerraha göre yüksek olabilir.
Kliniklerin veya hastanelerin ücretleri de farklılık gösterir. İşlem süresi ne kadar uzun olursa, ücret de o kadar yüksek olabilir. Yağ aldırılacak bölgedeki yağ miktarı da fiyatları etkiler. Kalça ve bacak liposuction fiyatları da yağ miktarı sebebiyle farklılık gösterir. Yağ ne kadar fazlaysa, işlem de o kadar uzun sürer ve ücret de o kadar yüksek olabilir.
Genel olarak, yağ aldırma ameliyatı ücreti değişebilir. Fiyatlar, yukarıda belirtilen faktörlere göre değişebilir. İşlem öncesinde cerrahınızın size bir maliyet tahmini vermesini isteyebilirsiniz.

Vücudun Hangi Bölgeleri İçin Liposuctipon Yapılabilir?

Liposuction işlemi, vücudun farklı bölgelerindeki yağları azaltmak için kullanılabilir. Karın, bel, kalça, uyluklar ve bacak liposuction için çok tercih edilen bölgeler arasındadır. Bu bölgeler dışında kol, sırt ve çene de yağ aldırma işleminin en çok uygulandığı bölgeler arasında yer alır.
Karından yağ aldırma da liposuction işlemi için en sık tercih edilen bölgelerden biridir. Bir diğeri ise, kalça bölgesi olarak karşımıza çıkar. Kalça bölgesindeki yağların azaltılması, daha sıkı ve daha şekilli bir kalça elde etmek isteyenler için popüler bir seçenek.
Bel bölgesindeki yağlar için de işlem sıklıkla tercih edilir. Bel, kişinin vücut şeklini belirleyen en önemli bölgelerden biri. Bu bölgedeki yağların azaltılması, daha belirgin bir bel ve daha çekici bir siluet elde etmek için önemli.
Uyluklardaki yağlar için, özellikle uyluk içi veya uyluk arası bölgede biriken yağların azaltılması için kullanılır. Kol liposuction ise kolun alt tarafında biriken yağların azaltılması için kullanılır.
Sırt bölgesindeki yağlar için de kullanılır. Sırtın daha şekilli ve daha çekici görünmesini sağlayabilir. Çene bölgesindeki yağların alınması ise çene bölgesinin daha sıkı ve daha belirgin hale gelmesini sağlar.
Bu bölgeler işlemin sıklıkla kullanıldığı bölgelerdir. Liposuction işlemi, vücudun diğer bölgelerindeki yağların azaltılması için de kullanılabilir. Ancak, işlem öncesinde cerrahınızın uygun bir aday olup olmadığınızı belirlemek için bir değerlendirme yapması gerekir.

Liposuction Öncesi ve Sonrası Süreç

Liposuction öncesi ve sonrası süreç oldukça önemli. İşlemin başarıya ulaşması ve istenmeyen yan etkilerin önlenmesi için uygun bir hazırlık ve doğru bir bakım gereklidir.

Liposuctin Öncesi Süreç:

  • Liposuction işlemi öncesi cerrahınızın muayenesi gerekli. Bu muayene sırasında vücudunuzun liposuction için uygunluğu değerlendirilir ve işlemle ilgili tüm detaylar açıklanır.
  • Kan sulandırıcı ilaçlar ve aspirin gibi ilaçların alınmaması gerekir. Ayrıca sigara içmek de işlemden önce ve sonra birkaç hafta boyunca kesilmeli.
  • İşlem öncesinde cerrahınızın size verdiği talimatları dikkatlice takip etmeniz gerekir.

Bu talimatlar, işlem öncesi yeme-içme saatleri, giysiler ve ilaç kullanımı gibi konuları içerebilir.

Liposuctin Sonrası Süreç:

  • Liposuction işlemi sonrası, birkaç gün boyunca genellikle hafif ağrı ve şişlik hissedebilirsiniz. İyileşme dönemi genellikle 1-2 hafta sürer ve bu süre boyunca istirahat etmeniz önerilir.
  • İşlemi sonrasında özel bir sıkıştırma giysisi giymeniz gerekebilir. Bu giysi, şişliği azaltmaya ve iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.
  • Cerrahınızın önerdiği ağrı kesicileri ve antibiyotikleri kullanmanız gerekebilir.
  • Cerrahınızın size verdiği talimatları dikkatlice takip etmeniz gerekli. Bu talimatlar, örneğin yeme-içme saatleri, giysiler ve yaraların bakımı gibi konuları içerebilir.
  • Basen yağ aldırma işlemi sebebiyle, yürüme ve yatış pozisyonunuzu değiştirmeniz gerekebilir.

Liposuction işlemi öncesi ve sonrası süreçleri doğru bir şekilde yönetilmelidir. İşlem sonrası istirahat etmek, özel bir giysi giymek ve cerrahınızın önerdiği diğer talimatları takip etmek işlem sonrası iyileşme sürecini hızlandıracaktır.

Yağ Aldırma Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Yağ aldırma ameliyatı, sağlıklı bir yaşam tarzı ve diyet programlarına rağmen vücudun belirli bölgelerindeki istenmeyen yağ birikimlerinden kurtulmak isteyen kişiler için uygun olabilir. Hem kadın hem de erkek yağ aldırma işleminden faydalanabilir. Ancak, herkes için uygun olmayabilir. Fakat yağ aldırma ameliyatı için uygun olmayan durumlar bulunur.
Liposuction, vücudun belirli bölgelerindeki istenmeyen yağ birikimlerinden kurtulmak için uygulanır. İleri derecede obez kişiler için uygun olmayabilir.
Kalp hastalıkları, solunum problemleri ve kanser gibi ciddi sağlık sorunları olan kişiler, için işlemin uygulanması önerilmez. Ayrıca kanama bozuklukları veya kan pıhtılaşma sorunları olan kişiler de liposuction ameliyatı için uygun olmayabilir. Hamile kadınların liposuction ameliyatı yaptırması doğru değildir. Bunu yanı sıra emziren kadınların da ameliyat yapılması için beklemeleri gerekebilir.

Yağ aldırma ameliyatı kişiye özel bir karar ve herkes için uygun olmayabilir. Cerrahınız sağlık durumunuzu ve beklentilerinizi değerlendirerek size en uygun tedavi seçeneklerini önerir.

Yağ Aldırma Sonrası İyileşme Süresi

Yağ aldırma ameliyatı sonrası iyileşme süresi, kişinin genel sağlık durumuna, ameliyatın yapıldığı bölgenin büyüklüğüne ve liposuction yöntemine göre değişebilir. Ancak genel olarak, liposuction ameliyatı sonrası iyileşme süreci 2-4 hafta arasında değişebilir.
Ameliyattan hemen sonra, bölgede şişlik, morarma, ağrı ve sızı olabilir. Bunlar normal olup ameliyat sonrası ilk birkaç gün içinde hafiflemeye başlar. Cerrahınız ağrıyı azaltmak için reçete edebileceği ağrı kesiciler ve diğer ilaçlar da önerebilir.
İyileşme sürecinde, ödem oluşumu nedeniyle sıkı bir sargı giymeniz gerekebilir. Ayrıca, ameliyat bölgesini temiz ve kuru tutmak için özel bir korse kullanmanız da gerekebilir. Bu korse şişliği azaltır ve iyileşme sürecini hızlandırır.
Ameliyat sonrası ilk birkaç gün, fiziksel aktivitelerden kaçınmanız gerekebilir. Eğer kalçadan yağ aldırma işlemi yaptırdıysanız yatış pozisyonunuza ve egzersizlerinize dikkat etmeniz gerekir. Ancak, birkaç gün sonra hafif egzersizler yapmak, kan dolaşımınızı artırarak iyileşmeyi hızlandırabilirsiniz. Cerrahınızın tavsiyelerine uyarak yavaş yavaş normal aktivitelerinize geri dönebilirsiniz.
Tam iyileşme süresi, kişiden kişiye değişebilir. Ancak, genellikle liposuction ameliyatı sonrası bölgedeki şişlikler ve morluklar birkaç hafta içinde azalır ve sonuçlar 3-6 ay içinde tam olarak görülebilir. Ameliyattan sonra, sağlıklı bir diyet ve egzersiz programı uygulayarak sonuçları daha da iyi hale getirebilirsiniz. İyileşme süreci ve karın yağ aldırma fiyatları hakkında iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Liposuction (Yağ Aldırma) Riskleri Var Mı?

Liposuction (yağ aldırma) ameliyatı, herhangi bir cerrahi prosedürde olduğu gibi, belirli riskleri içerir. Ancak, modern liposuction teknikleri ve ileri teknolojiler kullanıldığında, riskler minimize edilebilir ve olası komplikasyonlar önlenir.
Herhangi bir ameliyat sonrası enfeksiyon riski olabilir, ancak liposuction ameliyatı sonrası enfeksiyon riski oldukça düşük. Liposuction sırasında kanama riski kullanılan yönteme ve cerrahınızın deneyimine bağlı olarak değişebilir. Kanama oluşumudurumunda, kanama kaynağı durdurulabilir ve hastanın iyileşmesi beklenir.
Liposuction ameliyatı sonrası birkaç yan etki oluşabilir. Bunlar arasında morarma, şişlik, ağrı, sızı, uyuşma ve karıncalanma hissi sayılabilir. Ayrıca ameliyat sonrasında ciltte düzensizlikler veya dalgalanmalar oluşabilir. Bu nedenle, liposuction ameliyatından sonra, hastaların bölgenin düzgün iyileşmesini sağlamak için özel bir korse veya sıkı giysi giymeleri önerilir.

Liposuction ameliyatının risklerini minimize etmek içi ameliyatı yapacak olan cerrahınızın deneyimli olmasına, ameliyatın yapılacağı yerin sterilize edilmiş olmasına dikkat etmeniz önerilir. Meydana gelebilecek riskler ve bölgesel yağ aldırma fiyatları hakkında merak ettikleriniz için klinikle görüşebilirsiniz.

Yağ Aldırma Sonrası İz Kalır Mı?

Liposuction (yağ aldırma) ameliyatı sonrasında ameliyat yapılan bölgede küçük kesiler yapılır. Bu kesiler genellikle 5 mm veya daha küçük boyutlarda olup cildin doğal kıvrımlarına yerleştirilir. Bu nedenle, liposuction sonrası izler oldukça küçük ve gözle görülür değildir. Görünen bölgeler arasında bulunan koldan yağ aldırma işlemi yaptırmak isteyen kişiler için iz kalmaması oldukça önemli.
Ancak herkesin cilt yapısı farklı olduğu için, bazı kişilerde izler daha belirgin olabilir. Ayrıca, büyük bir yağ aldırma işlemi yapıldıysa, ciltte daha belirgin izler oluşabilir. İzler zamanla solabilir ve iyileşme süreci ilerledikçe daha az fark edilir hale gelebilir.
Liposuction sonrası izleri minimize etmek için ameliyat sonrası yara bakımına özen göstermeniz önerilir. Ameliyat bölgesini temiz ve kuru tutun ve cerrahınızın önerdiği şekilde yara bakımı yapın. Ayrıca güneşten koruyucu kullanarak ameliyat bölgesinin güneş ışığına maruz kalmasını önleyebilirsiniz. İz kalması ve koldan yağ aldırma fiyatı hakkında merak ettikleriniz için bilgi alabilirsiniz.

Yağ Aldırma İşlemi Sonrası Bölgesel Çökmeler Olur Mu?

Liposuction (yağ aldırma) ameliyatı sonrasında, işlem yapılan bölgede şişlik, morluk ve hassasiyet görülebilir. Ayrıca, bazı hastalarda işlem yapılan bölgede bölgesel yağ aldırma işlemi sebebiyle çökmeler oluşabilir. Bunun nedeni, ameliyatın yağ hücrelerini çıkarması ve bölgedeki cilt ve dokuların sıkışmasıdır.
Ancak, bu bölgesel çökmeler çoğu zaman geçici olur ve iyileşme süreci ilerledikçe düzelir. Bazı durumlarda cerrahınız bölgesel çökme riskini minimize etmek için cilt altına özel bir solüsyon enjekte edebilir veya bir sıkıştırma giysisi reçete edebilir.
Ayrıca, ameliyat sonrası doğru beslenme ve egzersiz alışkanlıkları da bölgesel çökme riskini azaltabilir. Ameliyattan sonra sağlıklı bir diyet takip etmek ve düzenli egzersiz yapmak, cildin ve dokuların toparlanmasına yardımcı olabilir. Çökmeler ve liposuction ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak için kliniği ziyaret edebilirsiniz.

Bizim Kadromuz
İbrahim Çevik Medikal Direktör
İbrahim Çevik
Medikal Direktör
yeni dktor
Dr. İrfan Aydın
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah
Ertan Teksöz
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
Dr Asli Altay
Opr. Dr Asli Altay
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Hasta Yorumları

saç ekimi yaptırıken çok araştırdım. En sonunda Estecenter'a güvendim ve saç ekimi yaptırdım. Bence sonuç başarılı. Ekim yaptırılalı 5 ay oldu. Tavsiye ederim. GÜNCELLEME: ARADAN 3 SENE GEÇTİ. HİÇ BİR DÖKÜLME YOK.
Selçuk Poyraz
Selçuk Poyraz
05:59 14 Sep 21
Merhaba ben jinokomasti için araştırdım hastanenizi. En başta Abtullah bey, tüm süreçte baştan sona her konu da her zaman destek ve yardımcı oldu, ilgili ve alakası çok yüksek işini severek yaptığı ve müşteri memnuniyetine özen gösterdiği çok net ortada .Girişte beni karşılayan Melike ve Nihan Hanım benimle operasyona kadar ilgilenen serap hanım kattaki hemşireler naz gizem ve Beyza Hanım gece benimle ilgilenen Halil İbrahim bey bana cilt bakımı yapan gülüzar hanım temizlikteki ablalar beni uyandıran anestezi rüya hanım ve ismini bilmediğim herkese çok ama çok teşekkür ederim yorumları okuduğumda ilgi Bu kadar olurum dedim ama onayladım harika bir ekipsiniz
Erhan SAFFAR
Erhan SAFFAR
11:37 10 Sep 21
Merhaba internetten arastirarak estecenter ile tanıştım danışmanım turgay beyin beni yönlendirimesi ile 3 gun once estecenter a geldim beni karsilayan serap hanim ve bankodaki işlemleri yapan melike ve nihan hanim ilgisi zaten hastanenin kalitesini ortaya koyuyor cizimlerimi ve gorusmemi ebuzer bey yaptı. Ayşegül dilan ve seda hanim ekim ekibimden cok memnun kaldim.cok teşekkürler estecenter ekibi
Hüseyin Karakoc
Hüseyin Karakoc
09:59 09 Sep 21
Saç ekimi için geldim benimle çok iyi ilgineldi baştan sona kadar çok memnun kaldım teşekkürler ESTE CENTER.
DENİZ ÇEVEN
DENİZ ÇEVEN
08:00 09 Sep 21
ben sami fidan öncelikle ester center calisanlarinin sicak samimi karsilamalari ve yapilan islemlerde islerini yarim birakmayip güzel sonuc alinmasinda cok cabalar sarfediyolar tesekkürler ester center
Sami Fidan
Sami Fidan
08:31 08 Sep 21
Referans ile geldim gercekten ilk dakikadan itibaren ilgililer ve profesyonel yardım aldım cok memnunum teşekkürler estecenter 😊
Emir Kirli
Emir Kirli
12:41 07 Sep 21
Merhabalar 3 gün önce gogus kuçültme ve karın gerdirme ameliyatı yaptırdık ablama. İnternetten araştırıp bu merkezi seçtik iyikide oyle yapmışız ilk goruşmeden itibaren oldukça ilgili bir işletme. Kendi evinizde hissettiren çalışanlar hemşireler fazlasıyla ilgililer. İlk girişte bizi karşılayan Serap Hanım ve danışanımız Aleyna hanıma Dokturumuz Orhan hocaya çok ama çok teşekkürederiz yorumlarda okumuştum ama bu kadar beklemiyordum ama geeçekten fazlasıyla türlü desteği sağlayıp bize her konuda yardımcı oldular.
seval mutlu
seval mutlu
12:48 06 Sep 21
her şey çok güzeldi güzel ilgilendiler ve doktorumuz da gayet iyiydi herkes tecrübeli burada ve herkese çok çok teşekkür
Ayten Atalay
Ayten Atalay
12:26 06 Sep 21
Dr. ESAD, LIPO+BBL. Der Arzt hat mich über die OP sehr ausführlich aufgeklärt. Jedoch hatte ich starke Schmerzen. Die OP ist nicht zu verharmlosen. Die Angestellten sind alle sehr freundlich und hilfsbereit, trotzdem würde ich nach der OP jemanden dabei haben.
Gülten Özay
Gülten Özay
10:28 06 Sep 21
Estercentere cok teşekkür ederim , benim 4 gelişim ve her geldiğimde cok memnun kaldım. Bütün ekip danışmandan doktoruna güler yüzlüler. Operasyonlarımdan cok memnunum , herkese tavsiye ederim. Yeniden cok teşekkür ederim.
Dogan Kudu
Dogan Kudu
07:58 06 Sep 21

Liposuction Sıkça Sorulan Sorular

Hastanemiz
Menü
Translate »