Hemen Fiyat Al

Genital bölgede; ilerleyen yıllar, gebelik sonrası görülen hormonal değişimler, geçirilen bazı cilt hastalıkları ya da aileden taşınan genetik yatkınlıklar gibi nedenler ile zamanla bölgesel olarak ya da tamamen renk koyulaşması ya da kararmalar meydana gelebilmektedir. Bu durum genel vücut sağlığı açısından herhangi bir sorun oluşturmasa da, bazı kadınları psikolojik olarak olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Dış genital bölgede görülen bu istenmeyen renk koyulaşmalarına yönelik gerçekleştirilen lazer ile renk açma tedavileri ise; cildin esmerleşmesine neden olan hücreleri tahrip ederek vajina renginin beyazlamasına yardımcı olurlar. Vajina beyazlatma uygulaması sonrasında hastalar; bedenen yenilendikleri gibi psikolojik olarak da kendilerini daha iyi hissederler.

Lazer ile Vajina Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Lokal anestezi altında yaklaşık olarak on beş yirmi dakikada gerçekleştirilen renk açma operasyonlarında, genital bölgeye verilen lazer ışığı ile cildin esmerleşmesine neden olan melanin pigmentini üreten melanosit hücreleri yok edilerek vajina rengi beyazlatılmaktadır. Genellikle tek seansta başarılı sonuçlar veren lazer uygulamasından sonra hastalar, günlük yaşantılarına hemen dönebilmektedirler.

Vajina Beyazlatma Uygulamaları Riskli midir?

Kadınları genital bölge beyazlatma operasyonları konusunda endişelendiren konuların başında; operasyon sonrasında kısırlık, adet düzensizliği ya da cinsel performans eksikliği gibi durumlarla karşılaşılabileceği düşüncesi gelmektedir. Oysaki gelişen tıp bilimi sayesinde lazer ışığının cilde geçişi 4 milimetreyi geçmediği için, işlemin herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Lazer ile Vajina Beyazlatma Fiyatları Nedir?

Vajina renginin koyuluk derecesi, operasyonu gerçekleştirecek hekimin ne kadar deneyimli olduğu ve uygulamanın gerçekleştirileceği klinik fiyatları etkileyen unsurların başında gelmektedir. Bu noktada, eğer ücretler hakkında net bilgi sahibi olmak isterseniz, genital bölge renk açma tedavileri konusunda uzman bir hekimin görüşlerine başvurmanızın daha doğru olacağını söyleyebiliriz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  1. Merhaba 28 yaşındayım ve vajina bölgem siyah renkte görünüyor, ilk seansta hemen beyazlaması mümkün mü ve pahalı bi operasyon mu bu ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizimle iletişime geçin
Ara