Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü, beyaz ekranda karşımıza çıkan yıldızların gülüşünü elde etmenizi sağlayan bir estetik gülüş tasarımıdır. Hollywood Gülüşü veya Hollywood Smile, dudak, diş ve diş eti uyumunu en harika hale getirmeyi hedefleyen bir diş estetiğidir. Estetik gülüş tasarımı sayesinde her zaman hayal ettiğiniz harika gülüşe sahip olabilirsiniz.

En Son Teknoloji

Uzman Doktor Kadrosu

Uzman Ekip

20 Yıllık Sektörel Tecrübe

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Biz Sizi Arayalım!

telephonewom

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood gülüşü, diş, diş eti ve dudakların en uyumlu olduğu ideal gülüşün sağlandığı gülüşe ve bu gülüşü elde etmek için yapılan estetiğe verilen isimdir. Bembeyaz ve düzgün sıralanmış mükemmel dişler ile diş etlerinin uyumu ile sağlanır. Estetik gülüşünün elde edilebilmesi için diş kaplamaları, diş implantları, diş beyazlatma, diş eti estetiği gibi farklı tedaviler gerekebilmektedir.

Gülüş estetiği birçok kritere bağlıdır. Diş ve diş etlerinin görünümü ve uyumu estetik gülüş tasarımı için çok önemlidir. Bu nedenle Hollywood Smile estetiğinde diş ve diş etlerindeki problemler giderilerek en güzel gülüşün elde edilmesi sağlanır.

hollywood gulusu nedir

Hollywood Gülüşü Nasıl Olur?

Mükemmel Hollywood Gülüşü için belirli kurallar vardır. Bu kurallara uygun olarak tasarlanan Hollywood Gülüşü ile mükemmel bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Hollywood Gülüşü tasarlanırken dikkat edilen kurallar şöyledir:

  • Gülüş sırasında üst diş eti maksimum 2 mm görünecek şekilde tasarlanmalıdır.
  • Dudak simetrik olmalıdır.
  • Gülüş sırasında dudak genişliği yüzün yarısı veya birkaç milimetre daha azı kadar olmalıdır.
  • Ön dişler arasında boşluk olmamalıdır.
  • Ön dişlerin rengi aynı olmalıdır.
  • Ön dişlerdeki kaplama ışık geçirgen olmalıdır ve doğal görünmelidir.

Hollywood Gülüşü Nasıl Yapılır?

Hollywood Gülüşü, estetik gülüş tasarımı konusunda uzman olan klinikler tarafından yapılmaktadır.  Estetik gülüş tasarımının oluşturulabilmesi için öncelikle uzman diş hekimi tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir. Uzman diş hekimi öncelikle ağzınız ve dişleriniz için gerekli olan işlemleri belirleyecektir. Estetik gülüş tasarımının en güzel hale getirilebilmesi için gerekli olan estetik ihtiyaçlar belirlenmesi gerekmektedir. Diş beyazlatma, diş kaplaması, eksik diş için diş implantı gibi farklı türde tedavilerin gerekli olup olmadığına diş hekimiz tarafından karar verilecektir.

Diş çürükleri, diş eti hastalıkları, dişlerdeki simetri bozuklukları dişler arasındaki boşluklar gibi birçok etken gülüş tasarımını etkilemektedir. Bu sebepten ötürü, Hollywood Gülüşü tasarımının yapılabilmesi için öncelikle problemler teker teker belirlenmekte ve bir tedavi programı oluşturulmaktadır.

Hastalarımızın muayenesi ile birlikte ağız yapıları ve diş ölçüleri dijital olarak alınmaktadır. Bu ölçüler bilgisayar ortamında kullanılarak ağız yapısına en uygun ve en güzel gülüş estetiği için bir tasarım oluşturulmaktadır. Bu tasarıma uygun olarak dişler ve diş etlerindeki problemler için bir tedavi programı oluşturulur.

hollywood gulusu nasil yapilir

Hollywood Gülüşü Aşamaları Nelerdir?

Hollywood Gülüşü aşamaları her hasta için aynı olmamakla birlikte birçok aşamaya sahiptir. Hollywood Gülüşü aşamalarının hastaya özel olarak belirlenebilmesi için öncelikle hastanın uzman diş hekimi tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Gerçekleştirilen muayene sonrasında hastanın estetik gülüş tasarımının için gerekli olan tedaviler belirlenmektedir. Bu tedaviler içerisinde diş implantı, diş kaplaması, diş beyazlatma gibi birçok farklı tedavi olabilmektedir. Genel olarak Hollywood Gülüşü aşamaları şu şekildedir:

Diş Çürüğü ve Diş Eti Tedavisi

Hollywood Gülüşüne sahip olmak isteyen hastaların öncelikle çürük dişlerinin tedavi edilmesi gerekmektedir. Çürük dişler mükemmel gülüşe sahip olabilmek için düzeltilmelidir. Estetik gülüş tasarımının aşamalarından birisi olan diş çürüğü tedavisi ile birlikte diş eti tedavileri de gerçekleştirilmektedir.

Diş İmplantı

Diş implantı, Hollywood Gülüşü estetiği yaptırmak isteyen her hasta için uygulanan bir tedavi değildir. Diş implantına ihtiyacı olan hastalar genellikle eksik dişi olan hastalardır. Diş kayıplarının giderilmesi mükemmel gülüş tasarımı için oldukça önemlidir. Bu yüzden gülüş tasarımının tam olarak gerçekleştirilmesi için eksik dişler için diş implantı tedavisi uygulanması gerekmektedir. 

Porselen Kaplama

Porselen kaplama, estetik gülüş tasarımının bir aşamasıdır. Porselen lamine uygulaması ile harika görünümlü dişlere sahip olabilirsiniz. Beyaz, pürüzsüz ve parlak görünümlü dişlere sahip olabilmek için porselen vener olarak da adlandırılan porselen kaplamalar kullanılmaktadır. Hollywood Gülüşü için eğer gerekliyse hastalara poselen kaplama yapılmaktadır. Özellikle dişlerinde simetri problemi olan hastalar için porselen kaplama tedavisi uygulanmaktadır. Çarpık dişler, kırık dişler, çatlak dişler ve ayrık dişler gibi rahatsızlıklara sahip olan hastalarda poselen kaplama kullanılmaktadır.

Porselen kaplamalar hastaların diş ölçülerine uygun olarak üretilmektedir. Hastaların dişlerinin dış yüzeyi çok hafif olarak aşındırılması ile birlikte porselen kaplama diş yüzeyine yapıştırılır. Herhangi bir acı veya ağrıya sebep olmayan bu tedavi kısa sürede tamamlanmaktadır. Porselen kaplama herhangi bir renk değişimine uğramaz.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma Hollywood Gülüşü estetiğinin bir parçasıdır. Hollywood Gülüşü için beyaz dişlere sahip olmak çok önemlidir. Gülüş estetiği tasarımı için diş beyazlatmaya ihtiyaç duyduğu tespit edilen hastalara diş beyazlatma tedavisi uygulanır. Kişinin diş yapısı porselen kaplamayı gerektirmiyor ve yalnızca diş renginin beyazlatılması ile Hollywood Gülüşüne sahip olabiliyorsa diş beyazlatma işlemi gerçekleştirilir.

hollywood smile

Hollywood Gülüşü Kaç Seansta Tamamlanır?

Hollywood Gülüşü tedavisinin kaç seansta tamamlanacağı tamamen hasta için gerekli olan tedavi aşamalarına bağlıdır. Diş implantı, porselen kaplama, diş beyazlatma, diş çürüğü tedavisi, diş eti tedavisi gibi birçok aşamaya bağlı olan gülüş estetiğinin gerçekleştirilmesi için hastanın ihtiyaç duyduğu tedaviler belirlenir ve ona göre tedavinin kaç seansta tamamlanacağı belirlenir. Hollywood Gülüşü estetiği eğer diş çürüğü, diş implantı veya diş eti tedavisi gibi tedavilere gerek duymadan tamamlanabiliyorsa çok daha kısa bir süre almaktadır. Normal şartlar altında genellikle 2 hafta gibi bir sürede Hollywood Gülüşü tedavisi tamamlanmaktadır. Fakat hastanın mevcut diş ve diş eti problemleri bu süreyi uzatabileceği gibi kısaltabilir de.

Hollywood Gülüşü Kalıcı Mı?

Hollywood Gülüşünün ömrü uygulanan tedavilere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. En doğru bilgi için diş hekiminiz ile görüşmeniz ve bilgi almanız gerekmektedir. Gülüş estetiği geçiren hastalar, diş hekimlerinin tavsiyelerine uygun şekilde ağız ve diş sağlığını koruduğu sürece gülüş tasarımı uzun süre korunabilmektedir. Hastaların düzenli olarak diş hekimi kontrollerini aksatmamasını da tavsiye etmekteyiz. Ağız ve diş sağlığına dikkat eden hastalarımız uzun süreler boyunca gülüş estetiği ile elde edilen mükemmel gülüşü koruyabilir.

hollywood gulusu ne kadar surer

Hollywood Gülüşü Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Hollywood Gülüşü estetiği geçiren hastaların ağız ve diş sağlığına özen göstermesi gerekmektedir. Gülüş tasarımının kalıcı olabilmesi için rutin diş hekimi kontrollerinizi kaçırmamalısınız. Uygulama sonrası birkaç gün dişlerinizi zorlamamanızı tavsiye etmekteyiz. Özellikle porselen kaplama uygulanan hastaların kaplamalara zarar gelmemesi için ilk birkaç gün sert yiyecekler ısırmaktan kaçınması önemlidir. Eğer uyurken dişlerinizi sıkıyorsanız bunu diş hekiminize bildirmelisiniz.

Her ne kadar gülüş estetiği için kullanılan kaplamalarda renk değişimi olmasa da ağız ve diş sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Gülüş estetiği tasarımı ile elde ettiğiniz mükemmel gülüşü koruyabilmek için rutin kontrolleri aksatmamanız ve diş sağlığınıza dikkat etmenizi önermekteyiz.

hollywood gulusu fiyatlari

Hollywood Gülüşü Fiyatları 2022

Hollywood Gülüşü fiyatları 2022 yılında hastaların ihtiyaç duyduğu tedavi aşamalarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Hastalarımız Hollywood Gülüşü tasarımı fiyatlarını öğrenmek için öncelikle uzman diş hekimi tarafından muayene edilmelidir. Muayene sonrası hastalarımız için gerekli olan diş ve diş eti tedavilerinin belirlenmesiyle Hollywood Gülüşü fiyatı belirlenebilmektedir. Hollywood Smile estetiği yaptırmak isteyen hastalarımız kliniğimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir ve muayene sonrası 2022 yılı Hollywood Smile fiyatlarını öğrenebilirler.

Hasta Yorumları

saç ekimi yaptırıken çok araştırdım. En sonunda Estecenter'a güvendim ve saç ekimi yaptırdım. Bence sonuç başarılı. Ekim yaptırılalı 5 ay oldu. Tavsiye ederim. GÜNCELLEME: ARADAN 3 SENE GEÇTİ. HİÇ BİR DÖKÜLME YOK.
Selçuk Poyraz
Selçuk Poyraz
05:59 14 Sep 21
Merhaba ben jinokomasti için araştırdım hastanenizi. En başta Abtullah bey, tüm süreçte baştan sona her konu da her zaman destek ve yardımcı oldu, ilgili ve alakası çok yüksek işini severek yaptığı ve müşteri memnuniyetine özen gösterdiği çok net ortada .Girişte beni karşılayan Melike ve Nihan Hanım benimle operasyona kadar ilgilenen serap hanım kattaki hemşireler naz gizem ve Beyza Hanım gece benimle ilgilenen Halil İbrahim bey bana cilt bakımı yapan gülüzar hanım temizlikteki ablalar beni uyandıran anestezi rüya hanım ve ismini bilmediğim herkese çok ama çok teşekkür ederim yorumları okuduğumda ilgi Bu kadar olurum dedim ama onayladım harika bir ekipsiniz
Erhan SAFFAR
Erhan SAFFAR
11:37 10 Sep 21
Merhaba internetten arastirarak estecenter ile tanıştım danışmanım turgay beyin beni yönlendirimesi ile 3 gun once estecenter a geldim beni karsilayan serap hanim ve bankodaki işlemleri yapan melike ve nihan hanim ilgisi zaten hastanenin kalitesini ortaya koyuyor cizimlerimi ve gorusmemi ebuzer bey yaptı. Ayşegül dilan ve seda hanim ekim ekibimden cok memnun kaldim.cok teşekkürler estecenter ekibi
Hüseyin Karakoc
Hüseyin Karakoc
09:59 09 Sep 21
Saç ekimi için geldim benimle çok iyi ilgineldi baştan sona kadar çok memnun kaldım teşekkürler ESTE CENTER.
DENİZ ÇEVEN
DENİZ ÇEVEN
08:00 09 Sep 21
ben sami fidan öncelikle ester center calisanlarinin sicak samimi karsilamalari ve yapilan islemlerde islerini yarim birakmayip güzel sonuc alinmasinda cok cabalar sarfediyolar tesekkürler ester center
Sami Fidan
Sami Fidan
08:31 08 Sep 21
Referans ile geldim gercekten ilk dakikadan itibaren ilgililer ve profesyonel yardım aldım cok memnunum teşekkürler estecenter 😊
Emir Kirli
Emir Kirli
12:41 07 Sep 21
Merhabalar 3 gün önce gogus kuçültme ve karın gerdirme ameliyatı yaptırdık ablama. İnternetten araştırıp bu merkezi seçtik iyikide oyle yapmışız ilk goruşmeden itibaren oldukça ilgili bir işletme. Kendi evinizde hissettiren çalışanlar hemşireler fazlasıyla ilgililer. İlk girişte bizi karşılayan Serap Hanım ve danışanımız Aleyna hanıma Dokturumuz Orhan hocaya çok ama çok teşekkürederiz yorumlarda okumuştum ama bu kadar beklemiyordum ama geeçekten fazlasıyla türlü desteği sağlayıp bize her konuda yardımcı oldular.
seval mutlu
seval mutlu
12:48 06 Sep 21
her şey çok güzeldi güzel ilgilendiler ve doktorumuz da gayet iyiydi herkes tecrübeli burada ve herkese çok çok teşekkür
Ayten Atalay
Ayten Atalay
12:26 06 Sep 21
Dr. ESAD, LIPO+BBL. Der Arzt hat mich über die OP sehr ausführlich aufgeklärt. Jedoch hatte ich starke Schmerzen. Die OP ist nicht zu verharmlosen. Die Angestellten sind alle sehr freundlich und hilfsbereit, trotzdem würde ich nach der OP jemanden dabei haben.
Gülten Özay
Gülten Özay
10:28 06 Sep 21
Estercentere cok teşekkür ederim , benim 4 gelişim ve her geldiğimde cok memnun kaldım. Bütün ekip danışmandan doktoruna güler yüzlüler. Operasyonlarımdan cok memnunum , herkese tavsiye ederim. Yeniden cok teşekkür ederim.
Dogan Kudu
Dogan Kudu
07:58 06 Sep 21

Medya'da Biz

Ibrahim_Coffeenew-webversion

Her Şeye Özen Gösteriyoruz

Bizim Sertifikalarımız

2020 YILININ MERKEZİ EN İYİ PLASTİK CERRAHİ MERKEZİ

Bizim Kadromuz

İbrahim Çevik Medikal Direktör

İbrahim Çevik

Medikal Direktör

Op. Dr. Orhan Tuğrul

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
duran hoca 2

Op. Dr. Duran Çekiç

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Ertan Teksöz

Anestezi Uzmanı
Dr Asli Altay

Opr. Dr Asli Altay

Doğum Doktoru
Op. Dr. Ceyhun Aydogan

Op. Dr. Ceyhun Aydoğan

Obezite Cerrahi Doktoru

Hastanemiz

BENZER MAKALELER

Liposuction Sonrasi Kilo Alinirsa Ne Olur

Liposuction Sonrası Kilo Alınırsa Ne Olur?

Yorum yapılmamış
Liposuction Sonrası Kilo Alınırsa Ne Olur? Liposuction, vücudun diyet ve egzersizle değişimi zor olan bölgelerindeki yağ miktarını azaltmaya yardımcı olan bir yağ aldırma yöntemidir. Liposuction yağlardan kurtulmanızı sağlar fakat liposuction…
meme implanti ne zaman yumuşar

Meme İmplantı Ne Zaman Yumuşar?

Yorum yapılmamış
Meme büyütme ameliyatı sonrası elde edilen sonuçlar heyecan vericidir. Ancak yeni göğüslerinizin ilk duruşu veya izlenimi sizde endişe yaratabilir çünkü çok dik ve sert bir yapıda olacaklardır. Peki, meme implantı…
Liposuction Kaç Beden İnceltir

Liposuction Kaç Beden İnceltir

Yorum yapılmamış
Vücudumuzdaki inatçı yağlar herkesin baş belasıdır. Ancak herkes inatçı yağlara aynı şekilde tepki vermez. Bazı insanlar kabullenerek yaşar; diğerleri ise onlardan kalıcı olarak kurtulmak için gerekli adımları atar. Liposuction işlemi…
Menü
Translate »