Diş Estetiği

Diş estetiği, dişlerinin görünüşünden memnun olmayan hastalarımız için uygulanan bir tedavidir. Dişlerim aynı hizada olmaması, dişlerde simetri problemi olması, diş eksiği olması gibi problemlerin düzeltilerek dişlerin görünümü iyileştirilir.

En Son Teknoloji

Uzman Doktor Kadrosu

Uzman Ekip

20 Yıllık Sektörel Tecrübe

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Biz Sizi Arayalım!

telephonewom

Diş Estetiği Nedir?

Diş estetiği en basit tabirle dişlerin görünümünün düzeltilmesidir. Dişler sosyal hayatımızı önemli derecede etkileyebilmektedir. Dişlerinin görünümünden memnun olmayan kişiler dişlerini göstermekten kaçınır, dişlerini göstererek gülmez ve buna bağlı olarak özgüven problemleri yaşar. Diş estetiği ile dişlerin görünümü düzeltilerek hastaların özgüveni geri kazandırılır. Dişlerin düzgün bir şekilde sıralı olması, simetrik bir görüntü oluşturması kişilerin hayatına pozitif etki etmektedir. Hem iş hayatında hem de özel hayatında kişiler güzel bir gülümsemeye sahip olmak ister. Güzel bir gülümsemeye diş estetiği ile kavuşabilirsiniz. 

dis estetigi nedir

Kimler Diş Estetiği Yaptırabilir?

Dişlerinin görünüşünden memnun olmayan herkes diş estetiği yaptırabilir. Dişlerinde simetri problemi olanlar, eksik dişi olanlar, dişleri sararan veya koyulaşanlar, dişlerinde boşluk bulunanlar ve bunlara benzer diş görünüşünü etkileyen problemlere sahip hastalar diş estetiği yaptırabilirler. Güzel görünümlü dişlere ve güzel bir gülümsemeye sahip olabilmek için hangi tedavilere ihtiyaç duyduğunuzun belirlenebilmesi için öncelikle uzman diş hekimi tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir. Muayene sonrası diş hekiminiz hangi tedavilere ihtiyaç duyduğunuzu belirleyecek ve bir tedavi programı hazırlayacaktır.

Diş Estetiği Nasıl Yapılır?

Diş estetiği tamamen hastanın ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenen bir prosedürdür. Bu yüzden her bir hasta için öncelikle muayene gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Uzman bir diş hekimi tarafından gerçekleştirilen muayene sonrası hastanın dişlerindeki problemler ve güzel görünümlü dişlere sahip olabilmesi için hangi diş estetiği tedavilerine ihtiyaç duyduğu belirlenir. Muayene sonrası oluşturulan tedavi programına göre dişlerdeki problemler düzeltilir ve güzel bir gülüş için gerekli olan adımlar gerçekleştirilir. Diş estetiğinde sıklıkla kullanılan tedaviler şunlardır:

  • Diş İmplantı
  • Diş Beyazlatma
  • Porselen Kaplama
dis estetigi kimlere yapilir

Diş Estetiği Kalıcı Mı?

Diş estetiğinin ömrü hastaya uygulanan tedavilere göre değişkenlik göstermektedir. Diş hekiminiz ile görüşerek diş estetiğinizin kalıcılığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Diş estetiği sırasında yapılan porselen kaplamalar ve diş implantları uzun ömürlüdür. Diş ve ağız sağlığına dikkat eden hastalar uzun süre porselen kaplamaları kullanabilirler. Rutin diş kontrollerini aksatmayan ve diş sağlığına dikkat eden hastalar diş estetiği ile uzun süre güzel dişlere sahip olabilirler. Yapılan diş estetiğinin kalıcı olabilmesi için diş hekiminizin tavsiyelerine uymanızı ve düzenli olarak diş kontrollerinizi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

dis estetigi ne kadar surer

Diş Estetiği Acıtır Mı?

Diş estetiği tedavisine dahil olan hiçbir işlemde acı yaşanmaz. Dental implant gibi diş estetiği amacıyla yapılan tedavilerde lokal anestezi kullanılır. Diş beyazlatma ve porselen kaplama gibi tedavilerde ise tamamen acısızdır. Ayrıca dental implant gibi tedaviler sonrası oluşabilecek ağrılar için diş hekiminiz tarafından ağrı kesici kullanılması tavsiye edilebilir.

Diş Estetiği Ne Kadar Sürer?

Diş estetiği tedavi süreci tamamen hastanın ihtiyaç duyduğu tedavilere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yalnızca dişlerindeki boşlukları porselen kaplama ile kapatmaya ihtiyaç duyan hastalar ile dental implant ve diş beyazlatma tedavisine ihtiyaç duyan hastanın tedavi süresi elbette farklılık göstermektedir. Diş estetiğinin ne kadar süreceğini diş hekiminiz tarafından gerçekleştirilecek muayene sonrası öğrenebilirsiniz. 

dis estetigi kalici mi

Diş Estetiği ile Ayrık Dişler Kapanabilir Mi?

Ayrık diş problemi yaşayan hastalar diş estetiği yaptırarak dişler arasındaki boşluğu kapatabilirler. Dişler arasındaki boşluklar güzel bir gülümsemeyi engelleyen unsurlardan birisidir. Ayrık diş problemi yaşayan hastalarımız uzman diş hekimimiz tarafından gerçekleştirilecek muayene sonrası hangi tedavilerin yapılması gerektiğini öğrenebilirler. Porselen kaplamalar ile dişler arasındaki boşluklar kapatılır ve güzel görünümlü dişlere sahip olunur.

Diş Estetiği ile Yamuk Dişler Düzeltilebilir Mi?

Dişlerinde simetri problemi olan hastalar için diş estetiği ile tedavi mümkündür. Yamuk diş estetiği ile dişlerdeki bozukluklar düzeltilir ve daha güzel bir görünüş sağlanır. Güzel bir gülümseme ve güzel görünümlü dişler için yamuk diş estetiği yaptırabilirsiniz. Uzman diş hekimi tarafından gerçekleştirilecek muayene sonrası yamuk diş estetiği için gerekli tedaviler belirlenir ve tedavi programı oluşturulur.

dis estetigi 1

Diş Estetiği ile Çarpık Dişler Düzeltilebilir Mi?

Çarpık dişler diş estetiği ile düzeltilebilen bir problemdir. Çarpık dişlere sahip hastalarımız uzman diş hekimimiz tarafından gerçekleştirilen muayene sonrası gerekli tedaviler belirlenecektir. Çarpık diş probleminden kurtulmak ve güzel görünümlü dişlere sahip olmak için diş estetiği yaptırabilirsiniz.

dis estetigi 2

Diş Estetiği Fiyatları 2022

Diş estetiği fiyatları 2022 yılı için hastaya özel olarak belirlenmektedir. Her bir hasta için farklı diş estetiği tedavileri uygulandığı için sabit bir fiyat politikası yoktur. Diş estetiği fiyatlarını öğrenmek için kliniğimizi ziyaret ederek muayene olabilir ve muayene sonrası ihtiyaç duyduğunuz diş estetiği tedavileri için fiyatları öğrenebilirsiniz. 2022 diş estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yorumları

saç ekimi yaptırıken çok araştırdım. En sonunda Estecenter'a güvendim ve saç ekimi yaptırdım. Bence sonuç başarılı. Ekim yaptırılalı 5 ay oldu. Tavsiye ederim. GÜNCELLEME: ARADAN 3 SENE GEÇTİ. HİÇ BİR DÖKÜLME YOK.
Selçuk Poyraz
Selçuk Poyraz
05:59 14 Sep 21
Merhaba ben jinokomasti için araştırdım hastanenizi. En başta Abtullah bey, tüm süreçte baştan sona her konu da her zaman destek ve yardımcı oldu, ilgili ve alakası çok yüksek işini severek yaptığı ve müşteri memnuniyetine özen gösterdiği çok net ortada .Girişte beni karşılayan Melike ve Nihan Hanım benimle operasyona kadar ilgilenen serap hanım kattaki hemşireler naz gizem ve Beyza Hanım gece benimle ilgilenen Halil İbrahim bey bana cilt bakımı yapan gülüzar hanım temizlikteki ablalar beni uyandıran anestezi rüya hanım ve ismini bilmediğim herkese çok ama çok teşekkür ederim yorumları okuduğumda ilgi Bu kadar olurum dedim ama onayladım harika bir ekipsiniz
Erhan SAFFAR
Erhan SAFFAR
11:37 10 Sep 21
Merhaba internetten arastirarak estecenter ile tanıştım danışmanım turgay beyin beni yönlendirimesi ile 3 gun once estecenter a geldim beni karsilayan serap hanim ve bankodaki işlemleri yapan melike ve nihan hanim ilgisi zaten hastanenin kalitesini ortaya koyuyor cizimlerimi ve gorusmemi ebuzer bey yaptı. Ayşegül dilan ve seda hanim ekim ekibimden cok memnun kaldim.cok teşekkürler estecenter ekibi
Hüseyin Karakoc
Hüseyin Karakoc
09:59 09 Sep 21
Saç ekimi için geldim benimle çok iyi ilgineldi baştan sona kadar çok memnun kaldım teşekkürler ESTE CENTER.
DENİZ ÇEVEN
DENİZ ÇEVEN
08:00 09 Sep 21
ben sami fidan öncelikle ester center calisanlarinin sicak samimi karsilamalari ve yapilan islemlerde islerini yarim birakmayip güzel sonuc alinmasinda cok cabalar sarfediyolar tesekkürler ester center
Sami Fidan
Sami Fidan
08:31 08 Sep 21
Referans ile geldim gercekten ilk dakikadan itibaren ilgililer ve profesyonel yardım aldım cok memnunum teşekkürler estecenter 😊
Emir Kirli
Emir Kirli
12:41 07 Sep 21
Merhabalar 3 gün önce gogus kuçültme ve karın gerdirme ameliyatı yaptırdık ablama. İnternetten araştırıp bu merkezi seçtik iyikide oyle yapmışız ilk goruşmeden itibaren oldukça ilgili bir işletme. Kendi evinizde hissettiren çalışanlar hemşireler fazlasıyla ilgililer. İlk girişte bizi karşılayan Serap Hanım ve danışanımız Aleyna hanıma Dokturumuz Orhan hocaya çok ama çok teşekkürederiz yorumlarda okumuştum ama bu kadar beklemiyordum ama geeçekten fazlasıyla türlü desteği sağlayıp bize her konuda yardımcı oldular.
seval mutlu
seval mutlu
12:48 06 Sep 21
her şey çok güzeldi güzel ilgilendiler ve doktorumuz da gayet iyiydi herkes tecrübeli burada ve herkese çok çok teşekkür
Ayten Atalay
Ayten Atalay
12:26 06 Sep 21
Dr. ESAD, LIPO+BBL. Der Arzt hat mich über die OP sehr ausführlich aufgeklärt. Jedoch hatte ich starke Schmerzen. Die OP ist nicht zu verharmlosen. Die Angestellten sind alle sehr freundlich und hilfsbereit, trotzdem würde ich nach der OP jemanden dabei haben.
Gülten Özay
Gülten Özay
10:28 06 Sep 21
Estercentere cok teşekkür ederim , benim 4 gelişim ve her geldiğimde cok memnun kaldım. Bütün ekip danışmandan doktoruna güler yüzlüler. Operasyonlarımdan cok memnunum , herkese tavsiye ederim. Yeniden cok teşekkür ederim.
Dogan Kudu
Dogan Kudu
07:58 06 Sep 21

Medya'da Biz

Ibrahim_Coffeenew-webversion

Her Şeye Özen Gösteriyoruz

Bizim Sertifikalarımız

2020 YILININ MERKEZİ EN İYİ PLASTİK CERRAHİ MERKEZİ

Bizim Kadromuz

İbrahim Çevik Medikal Direktör

İbrahim Çevik

Medikal Direktör

Op. Dr. Orhan Tuğrul

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
duran hoca 2

Op. Dr. Duran Çekiç

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Ertan Teksöz

Anestezi Uzmanı
Dr Asli Altay

Opr. Dr Asli Altay

Doğum Doktoru
Op. Dr. Ceyhun Aydogan

Op. Dr. Ceyhun Aydoğan

Obezite Cerrahi Doktoru

Hastanemiz

BENZER MAKALELER

Liposuction Sonrasi Kilo Alinirsa Ne Olur

Liposuction Sonrası Kilo Alınırsa Ne Olur?

Yorum yapılmamış
Liposuction Sonrası Kilo Alınırsa Ne Olur? Liposuction, vücudun diyet ve egzersizle değişimi zor olan bölgelerindeki yağ miktarını azaltmaya yardımcı olan bir yağ aldırma yöntemidir. Liposuction yağlardan kurtulmanızı sağlar fakat liposuction…
meme implanti ne zaman yumuşar

Meme İmplantı Ne Zaman Yumuşar?

Yorum yapılmamış
Meme büyütme ameliyatı sonrası elde edilen sonuçlar heyecan vericidir. Ancak yeni göğüslerinizin ilk duruşu veya izlenimi sizde endişe yaratabilir çünkü çok dik ve sert bir yapıda olacaklardır. Peki, meme implantı…
Liposuction Kaç Beden İnceltir

Liposuction Kaç Beden İnceltir

Yorum yapılmamış
Vücudumuzdaki inatçı yağlar herkesin baş belasıdır. Ancak herkes inatçı yağlara aynı şekilde tepki vermez. Bazı insanlar kabullenerek yaşar; diğerleri ise onlardan kalıcı olarak kurtulmak için gerekli adımları atar. Liposuction işlemi…
Menü
Translate »