Vaser Liposuction

Estecenter’da Bu Ayın Fırsatlarını Kaçırmayın!
Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak için Uzmanlarımızla Bugün İletişime Geçin.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Biz Sizi Arayalım!

telephonewom

Vaser Liposuction Öncesi ve Sonrası

Ibrahim_Coffeenew-webversion

Her Şeye Özen Gösteriyoruz

Vazer Liposuction Yöntemi ile Uygulamalarımız

Yüzden Yağ Aldırma

Estetik görünümde en önemli kısımlardan olan yüz bölgesindeki fazla yağları alıp, yüzünüzü şekillendiriyoruz.

Basen/Kalça Yağı Aldırma

Diyet ve egzersizler ile veremediğiniz basen ve kalça bölgesinde toplanan fazla yağı alıyoruz.

Karın Yağı Aldırma

Çevresel, hormonal ve doğum gibi sebeplerden ötürü karın bölgenizde oluşan fazla yağı alıyoruz.

Vücut Şekillendirme

Fazlalık olan yağlarınızı alarak, orantılı bir vücut hattına ve daha estetik bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Karın Gerdirme

En güncel teknoloji olan vazer liposuction uygulayarak göbek bölgesinde oluşan deformasyon ve sarkmalara müdahale ediyoruz.

Bacaktan Yağ Aldırma

Vaser liposuction yöntemi uygulayarak bacaklardaki kalınlık, orantısızlık ve asimetri gibi sorunları düzeltiyoruz.

Koldan Yağ Aldırma

Fazla kilodan dolayı oluşan sarkma görüntüsünü en son teknoloji vaser liposuction cihazlarını kullanarak ortadan kaldırıyoruz.

Jinekomasti

Kadın tipi meme büyümesi görülen erkeklerde, liposuction yöntemiyle fazlalık olan kısımları alıyoruz.

Bizim Sertifikalarımız

YILIN EN İYİ PLASTİK CERRAHİ 2020

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser liposuction bölgesel yağlanma yaşayan bölgelerden ince kanüller yardımı ile yağların alınmasını sağlayan estetik bir işlemdir. Klasik liposuction yöntemine ek olarak yağ alma işlemi öncesinde yüksek frekans ses dalgaları ile birlikte yağ hücrelerini bağlı bulundukları lobüllerden ayırır. Akışkan kıvamda yağ emülsifikasyonu haline getirerek liposuction işleminin daha başarılı şekilde sonuçlanmasını sağlar.

Vaser Liposuction Nasıl Yapılır?

Vaser liposuction yönteminde cilt altında bulunan yağ dokusu yalnızca yağ hücrelerini hedef alarak etki eden ultrasonik ses dalgaları ile sıvı hale getirilir. Ardından cilt yüzeyinden ayrılarak parçalana yağ hücreleri ince bir kanül yardımı ile çekilir ve vücuttan atılır. Eğer küçük bir alana uygulama yapılacaksa hafif sakinleştiriciler ve lokal anestezi ile işlem gerçekleşebilir. Ancak geniş alanlarda ve birden fazla bölgede yapılacak uygulamalar için çoğunlukla genel anestezi tercih edilir.

Vaser Lipostuction Uygulamaları

Vaser liposuction yaptıranlar işlemi farklı bölgelerde tercih edebilir. Kilo verme işlerini sonra vücudunun sarkması ya da yalnızca tek bir bölgede meydana gelen kilo artışı gibi sebepler bu uygulamanın tercih edilmesini sağlar. Tek bir bölgede ya da birkaç farklı bölgede uygulanabileceği gibi, farklı estetik uygulamalar ile bir araya getirilerek ve tercih edilebilir.

Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser liposuction fiyatları uygulamanın yapılacağı alan, hastanın istek ve ihtiyaçları ya da hastanın sağlık durumu gibi pek çok farklı etken dolayısıyla değişkenlik gösterir. Genellikle 1 ile 2 saat içerisinde tamamlanan dolayısıyla gündelik yaşama kolaylıkla devam edilebilecek bir uygulama olması sebebiyle tercih edilen vaser liposuction uygulamasının fiyatları belirlenirken hastanın istekleri göz önünde bulundurulur.

Vaser Liposuction Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vaser liposuction öncesi uygulamayı gerçekleştirecek doktor hastaya çeşitli tetkikler yapar. Bu tetkikler hastanın uygulama öncesi gibi etkenlere dikkat etmesi gerektiği ve detaylı bilgi verir. Bunun yanı sıra uygulama öncesinde hastanın alkol ve sigara gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durması beklenir.

Vaser liposuction sonrası 2 ile 3 hafta arasında korse kullanmak gerekir. Korse kullanımı daha sağlıklı bir sıkılaşma sağlar ve uygulamadan alınacak verimi maksimum seviyeye çıkarır. Bunun yanı sıra uygulama sonrasındaki iyileşme sürecinde bol sıvı tüketmek gerekir. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme gibi unsurlara dikkat edildiği takdirde iyileşme süreci oldukça hızlı şekilde tamamlanır.

Vaser Liposuction Sonrası Ödem Nasıl Atılır?

Vaser liposuction öncesi sonrası vücutta büyük değişiklikler yaratan bir estetik uygulamadır. Vaser liposuction sonrasında vücutta ödem gözükmesi oldukça mümkündür. Bu gibi bir durumda mutlaka bol sıvı tüketmek gerekir. Eğer doktorunuz herhangi bir kısıtlama koymadıysa belirli egzersizler yaparak vücudunuzda bulunan ödemin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yürüyüş yapmak ve sağlıklı beslenmek uygulama sonrası vücutta biriken ödemin ortadan kaldırılması adına çok önemli bir rol oynar.

Vaser Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Vaser liposuction uygulaması diyet ve spor yapıyor olmasına rağmen bölgesel yağlanma probleminin üstesinden gelemeyen herkes tarafından tercih edilebilecek estetik ve işlevsel bir cerrahi uygulamadır. Bu doğrultuda uygulama öncesi uygulamayı gerçekleştirecek cerrah tarafından hastanın tıp geçmişe dinlenir ve bunun yanı sıra çeşitli tetkikler yapılır. Bu sayede doktor hastanın uygulama için uygun olup olmadığına dair bir kanıya varır.

Vaser uygulama vücudun çok daha orantılı ve estetik bir görüntüye sahip olmasını sağlamak amacıyla tercih edilir. Spor yaparak ortadan kaldırılmaya yağlı ve rahatsız edici görüntü, hem erkek hem kadınlar tarafından yaşanan ciddi bir problemdir. Yoğun bir özgüven kaybı yaşamaya sebebiyet veren bu problemi ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen bir uygulama olan vaser liposuction 18 yaşını geçmiş bireyler için uygundur.

Vaser Liposuction Tekniği Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücutta istenmeyen yağ birikimi yaşanan bütün bölgelere uygulanabilen bir uygulama olması ile dikkat çeker. Operasyon için en çok tercih edilen bölgeler ise iç bacak, dış bacak, basen, diz içleri, sırt, karın, bel, göğüsler ve gıdı bölgeleridir.

Hasta Yorumları

saç ekimi yaptırıken çok araştırdım. En sonunda Estecenter'a güvendim ve saç ekimi yaptırdım. Bence sonuç başarılı. Ekim yaptırılalı 5 ay oldu. Tavsiye ederim. GÜNCELLEME: ARADAN 3 SENE GEÇTİ. HİÇ BİR DÖKÜLME YOK.
Selçuk Poyraz
Selçuk Poyraz
05:59 14 Sep 21
Merhaba ben jinokomasti için araştırdım hastanenizi. En başta Abtullah bey, tüm süreçte baştan sona her konu da her zaman destek ve yardımcı oldu, ilgili ve alakası çok yüksek işini severek yaptığı ve müşteri memnuniyetine özen gösterdiği çok net ortada .Girişte beni karşılayan Melike ve Nihan Hanım benimle operasyona kadar ilgilenen serap hanım kattaki hemşireler naz gizem ve Beyza Hanım gece benimle ilgilenen Halil İbrahim bey bana cilt bakımı yapan gülüzar hanım temizlikteki ablalar beni uyandıran anestezi rüya hanım ve ismini bilmediğim herkese çok ama çok teşekkür ederim yorumları okuduğumda ilgi Bu kadar olurum dedim ama onayladım harika bir ekipsiniz
Erhan SAFFAR
Erhan SAFFAR
11:37 10 Sep 21
Merhaba internetten arastirarak estecenter ile tanıştım danışmanım turgay beyin beni yönlendirimesi ile 3 gun once estecenter a geldim beni karsilayan serap hanim ve bankodaki işlemleri yapan melike ve nihan hanim ilgisi zaten hastanenin kalitesini ortaya koyuyor cizimlerimi ve gorusmemi ebuzer bey yaptı. Ayşegül dilan ve seda hanim ekim ekibimden cok memnun kaldim.cok teşekkürler estecenter ekibi
Hüseyin Karakoc
Hüseyin Karakoc
09:59 09 Sep 21
Saç ekimi için geldim benimle çok iyi ilgineldi baştan sona kadar çok memnun kaldım teşekkürler ESTE CENTER.
DENİZ ÇEVEN
DENİZ ÇEVEN
08:00 09 Sep 21
ben sami fidan öncelikle ester center calisanlarinin sicak samimi karsilamalari ve yapilan islemlerde islerini yarim birakmayip güzel sonuc alinmasinda cok cabalar sarfediyolar tesekkürler ester center
Sami Fidan
Sami Fidan
08:31 08 Sep 21
Referans ile geldim gercekten ilk dakikadan itibaren ilgililer ve profesyonel yardım aldım cok memnunum teşekkürler estecenter 😊
Emir Kirli
Emir Kirli
12:41 07 Sep 21
Merhabalar 3 gün önce gogus kuçültme ve karın gerdirme ameliyatı yaptırdık ablama. İnternetten araştırıp bu merkezi seçtik iyikide oyle yapmışız ilk goruşmeden itibaren oldukça ilgili bir işletme. Kendi evinizde hissettiren çalışanlar hemşireler fazlasıyla ilgililer. İlk girişte bizi karşılayan Serap Hanım ve danışanımız Aleyna hanıma Dokturumuz Orhan hocaya çok ama çok teşekkürederiz yorumlarda okumuştum ama bu kadar beklemiyordum ama geeçekten fazlasıyla türlü desteği sağlayıp bize her konuda yardımcı oldular.
seval mutlu
seval mutlu
12:48 06 Sep 21
her şey çok güzeldi güzel ilgilendiler ve doktorumuz da gayet iyiydi herkes tecrübeli burada ve herkese çok çok teşekkür
Ayten Atalay
Ayten Atalay
12:26 06 Sep 21
Dr. ESAD, LIPO+BBL. Der Arzt hat mich über die OP sehr ausführlich aufgeklärt. Jedoch hatte ich starke Schmerzen. Die OP ist nicht zu verharmlosen. Die Angestellten sind alle sehr freundlich und hilfsbereit, trotzdem würde ich nach der OP jemanden dabei haben.
Gülten Özay
Gülten Özay
10:28 06 Sep 21
Estercentere cok teşekkür ederim , benim 4 gelişim ve her geldiğimde cok memnun kaldım. Bütün ekip danışmandan doktoruna güler yüzlüler. Operasyonlarımdan cok memnunum , herkese tavsiye ederim. Yeniden cok teşekkür ederim.
Dogan Kudu
Dogan Kudu
07:58 06 Sep 21

Vaser Liposuction Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bizim Kadromuz
İbrahim Çevik Medikal Direktör
İbrahim Çevik
Medikal Direktör
yeni dktor
Dr. İrfan Aydın
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah
Ertan Teksöz
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
Dr Asli Altay
Opr. Dr Asli Altay
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Hastanemiz
Menü
Translate »