Hakkımızda

Estecenter, saç ekimi, kozmetik cerrahi ve medikal estetik konularında uzmanlaşmış çok sayıda sağlık personeli ve doktoru ile mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Estecenter, son teknolojik cihazlarla donatılmış tam teşekküllü bir hastane ve ameliyathanelerde akademik geçmişe sahip deneyimli bir ekibe sahiptir.

Ekibimizde dünya çapında başarılara imza atan birçok uzman doktorumuz var ve medikal kadromuz ve akademik ekibimizle birlikte kozmetik cerrahinin tüm alt dallarında tam teşekküllü bir bakım vermeye başladık. Ayrıca Estecenter’ın Ar-Ge ekibi dünyadaki yeni gelişmeleri yakından takip ediyor ve en son saç ekim teknolojilerini kullanarak mükemmel saç ekimi operasyonları gerçekleştiriyoruz. Estetik konusunda bütüncül bir yaklaşım sergileyen kurumumuzda, zayıflama ve yaşlanma karşıtı merkezlerimiz ile de hastalarımıza büyük hizmet vermekteyiz. Estecenter, 2000 yılından bu yana kusursuz sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.
Ülkemize sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra ağırlama, konaklama ve tercümanlık hizmetleri ile İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini görme fırsatı sunarak misafirlerimizi VIP kalitesinde ağırlamaktayız.

Dünyayı geziyoruz, araştırıyoruz, okuyoruz ve izliyoruz. Dünyadaki gelişmeleri, teknolojik yenilikleri ve en gelişmiş yöntemleri sürekli takip ediyoruz. Uzmanlık alanlarımızda dünyanın en yeni cihazlarına sahip merkezimiz; ekibimiz en gelişmiş yöntemleri kullanır. Estetik ve sağlığın ne kadar hassas bir konu olduğu konusunda sizinle hemfikiriz. Bu yüzden sizlerin de iyi hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizim Kadromuz

İbrahim Çevik Medikal Direktör

İbrahim Çevik

Medikal Direktör

Op. Dr. Orhan Tuğrul

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr Esat Olgun

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Ertan Teksöz

Anestezi Uzmanı
Dr Asli Altay

Opr. Dr Asli Altay

Doğum Doktoru
Op. Dr. Ceyhun Aydogan

Op. Dr. Ceyhun Aydoğan

Obezite Cerrahi Doktoru

Hastanemiz

Bizim Sertifikalarımız

Bizim Konumumuz

Menü
Translate »