Estecenter Kurumsal

Estecenter Kurumsal

Estecenter Hakkımızda

Estecenter, saç ekimi, kozmetik cerrahi ve medikal estetik konularında uzmanlaşmış çok sayıda sağlık personeli ve doktoru ile mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Estecenter, son teknolojik cihazlarla donatılmış tam teşekküllü bir hastane ve ameliyathanelerde akademik geçmişe sahip deneyimli bir ekibe sahiptir.

Ekibimizde dünya çapında başarılara imza atan birçok uzman doktorumuz var ve medikal kadromuz ve akademik ekibimizle birlikte kozmetik cerrahinin tüm alt dallarında tam teşekküllü bir bakım vermeye başladık. Ayrıca Estecenter’ın Ar-Ge ekibi dünyadaki yeni gelişmeleri yakından takip ediyor ve en son saç ekim teknolojilerini kullanarak mükemmel saç ekimi operasyonları gerçekleştiriyoruz. Estetik konusunda bütüncül bir yaklaşım sergileyen kurumumuzda, zayıflama ve yaşlanma karşıtı merkezlerimiz ile de hastalarımıza büyük hizmet vermekteyiz. Estecenter, 2000 yılından bu yana kusursuz sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.
Ülkemize sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra ağırlama, konaklama ve tercümanlık hizmetleri ile İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini görme fırsatı sunarak misafirlerimizi VIP kalitesinde ağırlamaktayız.

Dünyayı geziyoruz, araştırıyoruz, okuyoruz ve izliyoruz. Dünyadaki gelişmeleri, teknolojik yenilikleri ve en gelişmiş yöntemleri sürekli takip ediyoruz. Uzmanlık alanlarımızda dünyanın en yeni cihazlarına sahip merkezimiz; ekibimiz en gelişmiş yöntemleri kullanır. Estetik ve sağlığın ne kadar hassas bir konu olduğu konusunda sizinle hemfikiriz. Bu yüzden sizlerin de iyi hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizim Kadromuz
İbrahim Çevik Medikal Direktör
İbrahim Çevik
Medikal Direktör
yeni dktor
Dr. İrfan Aydın
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah
Ertan Teksöz
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
Dr Asli Altay
Opr. Dr Asli Altay
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Kalite Politikamız

Estecenter Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu; saç ekimi plastik cerrahi ve medikal estetik konularında uzmanlaşmış çok sayıda sağlık personeli ve doktoru ile mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Estecenter, son teknolojik cihazlarla donatılmış, akademik geçmişi olan ekibi ile hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışan bir kurumdur. Ekibimiz dünya çapında başarılara imza atan birçok uzman doktorumuz ile birlikte plastik cerrahinin tüm alt dallarında tam teşekküllü bir bakım vermektedir.  Estecenter’ın Ar-Ge ekibi dünyadaki yeni gelişmeleri yakından takip ediyor ve en son saç ekim teknolojilerini kullanarak mükemmel saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir..

Estecenter Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu sunduğu plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi&saç tedavileri hizmetlerinin her adımında, misafirlerine bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır. Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı benimser.

Hastanemiz

Vizyonumuz

Sağlık hizmetleri alanında en çok tercih edilen, yenilikçi, memnuniyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak

Misyonumuz

Etik değerlerden ödün vermeden hasta ve çalışan haklarını gözeterek üstün bir hizmet ile hastanın güvenliği ve sağlığını önemseyen insan odaklı, bütüncül, sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmak.

Değerler

  • Çevreye, doğaya ve insana karşı saygılıyız. Sorumluluklarımızın farkındayız.
  • Araştırmacı ruhumuzla yenilikçi ve bilimsel temelli ürünler üretiyoruz.
  • Sürdürülebilir kalite için çalışıyoruz.
  • Medikal Estetik sektörüne etkinliği yüksek, temiz içerikli ürünler üretiyoruz.

Bizim Sertifikalarımız

Misafir Memnuniyet ve Şikayet Yönetimi Politikası

Estecenter olarak misafirlerimizin olumlu olumsuz tüm geri bildirimlerinin çok değerli olduğu bilinciyle, bu geri bildirimleri değerlendirilmesi gereken bir fırsat olarak görür, mevzuatlara uygun bir biçimde, misafir odaklılık ve gizlilik prensibiyle ele alırız. Şirketimizin kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak misafirlerimizle kurduğumuz görüş alma sürecini adil, şeffaf ve tarafsız bir biçimde hesap verebilirlik ve gizlilik ilkeleri çerçevesinde yönetiriz. Estecenter olarak yaptığımız işin merkezine iyileşmek için bize ihtiyaç duyan insanları koyarız. Bu nedenle, sunduğumuz ayrıcalıklı hizmeti sağlığına kavuşmak için bizlere başvuran misafirlerimizin beklenti ve taleplerine göre şekillendiririz.

Bildirilen tüm görüşleri ilgili departman yöneticileri değerlendirir, talepler doğrultusunda hizmet kalitemizi artırmak için çalışır, sorunlarınızın çözümüne yönelik işlemleri gerçekleştirir, gerekli düzeltici ve geliştirici aksiyonlarımızı alırız.

Değerlendirme sonrası alınan kararlar ve sonuçlar hakkında, misafirimize geri dönüş yaparız. Hasta Hakları Birimi, misafirlerimizin memnuniyetine katkı sağladığı kadar, öneri ve görüşleri değerlendirerek hastanemizin gelişimine de katkı sağlar. Olumsuz görüşleri yaratan konular ile sadece Hasta Hakları Birimimiz değil, ilgili tüm üst düzey yöneticilerimiz çözüm amaçlı ilgilenir.

En iyiye ulaşmak adına her türlü geri bildirimi önemser ve dikkate alırız.

Bizim Konumumuz

Menü
Translate »