Lamine Diş Kaplama

Uygun fiyatlı kaplamalar ile en güzel gülüşünüzü bizi ziyaret ederek öne çıkarın.

En Son Teknoloji

Uzman Doktor Kadrosu

Uzman Ekip

20 Yıllık Sektörel Tecrübe

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Biz Sizi Arayalım!

telephonewom

Lamine diş kaplama diş bölgesinde gerçekleştirilen estetik uygulamalar arasında bulunur. Uzun süredir tercih edilen operasyonlardan biridir. Lamine ya da porselen kaplama olarak adlandırılan bu yöntem dişlerde çeşitli sebepler dolayısıyla meydana gelen kırılma veya deformasyon gibi istenmeyen etkileri ortadan kaldırır. Estetik bozuklukları gidermek amacıyla tercih edilen lamine kaplama kendine ait pek çok farklı özelliği için tercih edilen bir operasyon olarak bilinir.

Lamine Diş Kaplama Fiyatları

Diş lamine kaplama fiyatları dişlerini estetik açıdan uygun bulmayan ve beğenmeyen kişiler tarafından en çok araştırılan konulardan biridir. Dişlerin hangilerine lamine kaplama yapılacağı ya da kullanılacak lamine kaplamanın malzemesi gibi pek çok farklı etken fiyatların değişkenlik göstermesine yol açar. Dolayısıyla lamine diş kaplama fiyatları için tek bir bilgi vermek doğru olmaz.

Lamine Diş Kaplama Nasıl Yapılır?

Ön dişlere lamine kaplama arka dişlerinde bir problem olmayan ancak estetik açıdan gülüşünü beğenmeyen kişiler tarafından tercih edilen bir operasyondur. İnce bir malzeme olan lamine kaplama diş minelerine yapıştırılarak gerçekleştirilir. İnce olmasına rağmen çekme ve itme gibi kuvvetlere karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor olması yeme içme gibi alışkanlıklarınızda herhangi bir değişiklik olmasına engel olur.

Diş Lamine Kaplamaları Nedir?

Diş laminasyonu olarak adlandırılmakta olan bu operasyon dişlerin ön yüzeyine uygulanan ince bir porselen veya kompozit tabakadır. Bu kaplama işlemi dişin yeniden şekillendirilmesi, renginin değiştirilmesi veya estetik açıdan meydana gelen düzensizliklerin giderilmesi gibi amaçlar doğrultusunda gerçekleştirilebilir.

Diş Lamine Veneer Çeşitleri

Yaprak lamine gibi farklı operasyonlar olarak gerçekleşen bu tedavi genellikle porselen bir malzeme kullanılır. Veneer adı verilen ve laboratuvarda diş teknisyenleri tarafından hazırlanan bu porselen malzeme ağıza diş hekimi tarafından uygulanır. Böylelikle daha estetik bir görüntü yaratır.

Lamine Diş Kaplamalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bizim Sertifikalarımız

2020 YILININ MERKEZİ EN İYİ PLASTİK CERRAHİ MERKEZİ

Bizim Kadromuz
İbrahim Çevik Medikal Direktör
İbrahim Çevik
Medikal Direktör
yeni dktor
Dr. İrfan Aydın
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah
Ertan Teksöz
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
Dr Asli Altay
Opr. Dr Asli Altay
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Hastanemiz
Menü
Translate »