Hemen Fiyat Al

Günümüzde estetik cerrahi oldukça ilgi görmekte olup, aynı zamanda hızla gelişimini de sürdürmektedir. Bu sayede sınır tanımaz hale gelen estetik cerrahi ile birlikte gelişmiş anestezi işlemleri sonucu olarak bir seans içerisinde birden fazla ameliyat olma imkanı bulunmaktadır. Bu durum kombine estetik ameliyatları fiyatlarını gündeme getirmek ile birlikte oldukça da ilgi görmektedir.

Yani, Burun Ameliyatı Olurken Göğüsler Büyüyebilir!

Eski dönemlerde anestezi sürecinin uzaması dolayısı ile kesinlikle tavsiye edilmeyen kombine ameliyatlar, günümüzün gelişen teknoloji ve işlemleri sayesinde sıkça yapılır oldu. Üstelik bu kombine ameliyatlar kişilere zaman kazandırırken aynı zamanda birden çok çözüm imkanını da aynı anda sunuyor.

Yani burnunuzdan olan şikayetiniz sonucu burun estetiği ameliyatı olmak istiyorsunuz ama aynı zamanda meme büyütme ve karın germe uygulamalarını da istiyorsunuz. Kombine ameliyatlar sayesinde bu durum mümkün ve bu sayede her ameliyat için ayrı ayrı hastanelere gelmeye gerek kalmıyor.

Aynı Anda Olabilecek Ameliyatlar

Estetik ameliyatlar sunduğu imkanlar ve avantajlar dolayısı ile herkesimden insanın başvurduğu yöntemler arasında olmak ile birlikte özellik ile burun estetiği ve karın germe ameliyatı olanların yorumları da göz önüne alındığında kombine ameliyatların sihirli değnek etkisi hem kişide hem de çevresinde olumlu etkiler yaratmaktadır.

Bu bağlamda;

  • Karın germe – yağ alma (liposuction) – meme küçültme,
  • Meme silikon – burun estetiği- yağ enjeksiyonu,
  • Alın germe – kaş kaldırma- yüz germe – göz kapağı estetiği,
  • Meme silikon – kol germe – uyluk germe,
  • Popo büyütme – meme büyütme – dudak kalınlaştırma – burun estetiği,
  • Yağ alma (liposuction) – bacak yağ enjeksiyonu – burun estetiği gibi kombineler yapılabilen kombine ameliyatlardan sadece birkaç örnektir. Bu örnekler doktorun önerileri ve kendi tercihleriniz doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

Seçilecek İşlemler Önemli

Kombine ameliyatların kişi üzerinde yaratmış olduğu sihirli değnek etkisi dolayısı ile oldukça ilgi gördüğü bir gerçektir. Bu kombine ameliyatlar oldukça avantaj sağlıyor olmasına rağmen dikkat gerektirmektir. Pek çok işlemin tek seferde yapılıyor olması cazip geliyor olsa da bu tarz kombine ameliyatlar için özellikle fazla kanama olmayan ve kısa süreli olan uygulamalardan oluşmalıdır.

Kanamanın fazla olduğu karın germe ve meme küçültme ameliyatların ve operasyon süresi uzu olan klasik yüz germe gibi ameliyatların tek başına yapılması hasta için daha faydalı olmaktadır. Dolayısı ile kombine ameliyatlara doktor ve hasta işbirliği oldukça büyük önem taşımaktadır.

Maliyeti Daha Az

Birden fazla işlemin aynı anda yapıldığı kombine ameliyatlarda hastaya bir kez anestezi yapılıyor oluşu her bakımdan avantaj sağlamaktadır. Birbirini tamamlayan işlemlerin bir arada yapılmasının tercih edilmesi dolayısı ile maliyet anlamında da avantaj sağlayan bu ameliyatlar, son derece hayati önem taşımakta olup tam teşekküllü hastane ve ameliyathane koşullarında yapılmalıdır.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir