Hemen Fiyat Al

Sakal ekimi bir çok erkek için kurtarıcı bir operasyondur. Başarılı sonuçların elde edildiği bu uygulama çok kolaydır ve hiçbir yan etkisi yoktur. Doğal sonuç elde etmek için en iyi yöntem sakal ekimidir ve sakal ekimi uygulaması ömür boyu garantili bir sonuçtur.

Sakal ekimi uygulaması 2 – 3 saat süren kısa bir operasyondur. İki kişilik bir ekip ile uygulama yapılabilmektedir. Sakal ekimi sonrasında ekim yapılan bölgede genel bir kabuklanma durumu görülür ve bu doğal bir sonuçtur. Ekim yapılan bölgede 48 saat sonra yıkama işlemi yapılabilir ve bu işlem için ekstradan kullanmanız gereken bir ilaç yoktur. Bu yüzden normal temizlenme şeklinize devam edebilirsiniz. Ancak tıraş olurken kabuklanma konusunda hassas davranmanız ve doktorunuzun önerdiği şekilde hareket etmeniz uygun olur.

Sakal ekimi tamamlandıktan 1 hafta sonraki sürede kaşlar dökülür ve kişinin yapısına göre 4 – 6 ay arasında yeniden çıkar. Sakalların istenilen yoğunlukta olmaması durumunda ekim için 1 yıl sonrası beklenir.

Sakal Ekimi Riskli midir?

Sakal ekimi uygulaması çok kolay ve risksiz bir uygulamadır. Yüzde yüz sonuç verir ve hiçbir yan etkisi de yoktur. Bu nedenle herkes yaptırabilir. Özellikle sakalı çıkmayan erkekler tarafından tercih edilir.

Sakal Ekimi Acı Verir mi?

Sakal ekimi uygulaması oldukça kolay bir uygulamadır. Uygulama yapılan bölge lokal olarak uyuşturulduğu için herhangi bir acı hissedilmemektedir.

Sakal ekimi nasıl yapılır?

Sakal Ekimi Fiyatları Nasıldır?

Sakal ekimi fiyatları da gayet uygundur ve kalıcı bir işlem yaptırmak isteyen kişiler için en uygun çözümdür. Sakal ekimi ekilecek olan kıl kökü sayısına göre fiyatlandırılır. Bu şekilde 2 ya da 3 lira gibi fiyatlarla başlayan kıl kökü adet fiyatı artan sayıya göre fiyatlandırılır.

Sakal Ekimi Kimler Yaptırır?

• Sakal ekimi yaptırmak isteyenlerin büyük kısmında sakal çıkmaz, bu kişiler ya da sakalı seyrek olanlar,

• Yanık ya da kaza sonucu belli bir bölgesinde sakal çıkmayanlar,

• Sakallarında şekil bozukluğu olanlar.

Sakal Ekimi Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Sakal ekimi ile ilgili iyi bir sonuç almak için 1 yıl beklemek yeterlidir. Çünkü sakallar dökülme evresi sonrası yeniden uzayarak en net şeklini alabilsinler diye ortalama 4 – 8 ay beklemek gerekecektir.

Bu sürenin sonunda yeniden çıkacak olan sakalların en doğal şekli 9 ay sonra alınabilir. Eğer yeterli bir sonuç alamadığınızı düşünüyorsanız işlemi tekrar etmek için de yine 1 yıl beklemeniz gerekir.

Sakal ekimi sonrası dönemde sakallarınızı bir süre tıraş etmemeniz gerekir. 48 saat gibi bir sürede suyla temas etmemeniz uygun olacağından, bir sorun ile karşılaşmazsınız. Bu yüzden güvenle uygulama yatırabilirsiniz. Ancak yaz aylarında güneş ile direk temastan kaçınmanız kabuklanan yaranın iz bırakmaması ya da acımaması için dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir