Mide Botoks

Kilo kaybı için mide botoksu, kırışıklıklarla mücadele etmek, kronik migrenleri tedavi etmek veya aşırı terlemeden kurtulmak gibi birçok amaç için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak son yıllarda obezite tedavisinde mide botoksu enjeksiyonu da yaygınlaştı.

En Son Teknoloji

Uzman Doktor Kadrosu

Uzman Ekip

20 Yıllık Sektörel Tecrübe

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Biz Sizi Arayalım!

telephonewom

Mide Botoksu Nedir?

Mide Botoksu veya kilo kaybı için mide botoksu enjeksiyonu olarak da bilinen Mide Botoksu, genellikle endoskopi ile yapılan cerrahi olmayan bir işlemdir.

Mide kaslarını gevşetmek için mide botoksu enjeksiyonu kullanarak kilo vermeyi hızlandırmaya yardımcı olur, bu da geçici olarak ağrıyı giderir.
daha az kas kasılmalarına neden olur.

Mide botoksu enjeksiyonunun temel amacı, gıda alımını azaltmak için hastanın normalden daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olmaktır.

Hasta Yorumları

Medya'da Biz

Her Şeye Özen Gösteriyoruz

Bizim Sertifikalarımız

2020 YILININ MERKEZİ EN İYİ PLASTİK CERRAHİ MERKEZİ

Sıkça Sorulan Sorular

Bizim Kadromuz

İbrahim Çevik Medikal Direktör

İbrahim Çevik

Medikal Direktör

Op. Dr. Orhan Tuğrul

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr Esat Olgun

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Ertan Teksöz

Anestezi Uzmanı

Hastanemiz

BENZER MAKALELER

Dolgu Uygulamaları Hakkında Merak Edilenler

No Comments
Ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları içerisinde en popülerler arasında yer alan dolgu uygulamaları; 18 yaşını dolduran kadınlara ve erkeklere gerçekleştirilebilir. İlerleyen zamana, genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak ciltte oluşan kırışıklıkların,…

Estetik Operasyonlar Bağışıklık Sistemini Etkiler Mi?

No Comments
Bağışıklık sisteminin sağlığın korunmasındaki öneminin giderek daha çok anlaşıldığı bir süreçten geçiyoruz. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için çeşitli yöntemlere başvuruyor; beslenmemizden egzersiz rutinimize kadar birçok konuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya…
Menu
tr Turkish
X