Hemen Fiyat Al

Göğüs estetiği ameliyatları genellikle küçük göğüslü bayanlar tarafından tercih edilir. Göğüslerin dişiliğin bir sembolü olması sebebiyle daha dolgun olması hemen hemen tüm zamanların en önemli güzellik kriterlerinden biri olmuştur. İçinde bulunduğumuz dönemde ise önemli güzellik algılarından biri de dolgun ve büyük göğüsler olmaktadır. Kıyafetleri daha rahat kullanabilmek açısından da büyük göğüslü bayanların daha avantajlı olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Plastik cerrahi sektörü de göğüs büyütme ve göğüs şekillendirme başta olmak üzere daha birçok estetik kaygının en hızlı ve sorunsuz bir şekilde giderilmesini sağlayacak tekniklere sahiptir. Ancak bu sektörün ameliyat fiyatları her zaman yüksek maliyetlidir. Bayanların en merak ettikleri konulardan biri de meme protezi operasyonu ücretleri ne kadardır konusu olmaktadır.

Göğüs Estetiği Fiyatları Neden Her Hastanede Farklıdır?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, kişinin doktor muayenesi olmadan protezli göğüs estetiği fiyatını öğrenebilmesi mümkün değildir. Tüm estetik müdahaleler kişiye özel olarak yapılır.

Kullanılan malzemenin miktarı ya da uygulanacak olan teknik hastadan hastaya değişir. Bu yüzden de kişinin muayene olmadan öğrenebileceği standart bir göğüs estetiği ücreti bulunmaz. Hastaneden hastaneye, cerrahtan cerraha önemli miktarlarda ücret farklılıkları görülebilmektedir. Doktorların veya hastanelerin neden uçuk fiyatlarda göğüs estetiği operasyonu yaptıklarından da biraz bahsedelim.

Bazı Doktorlar Göğüs Estetiğini Neden Çok Pahalıya Yapar?

Estetik sektörü özellikle ülkemizde önemli miktarda para kazanmayı sağlayacak maddi anlamda ciddi getirileri olan bir sektördür. Bu sektörde yer alıp başarısını kanıtlamış olan bir meme estetiği cerrahının da yüksek fiyatlardan meme estetiği yapmasının sebebi, kaliteli malzemeleri kullanması, komplikasyona neden olmadan başarılı ameliyatlar gerçekleştirmesi, göğüs fonksiyonlarını bozmadan uygulama yapması ve aslında basitçe hastayı hem sağlık yönünden hem de fiziksel görüntü yönünden mutlu etmesidir.

Hastalar kendilerini mutlu etmeyecek doktorları, ucuz göğüs protezi ameliyatları yaptığı için yani sırf düşük fiyat için tercih ederlerse, sadece fiziksel görüntüden memnun kalmama değil çeşitli tehlikeli sağlık problemleri ile karşı karşıya kalma gibi durumlar ile karşılaşabilmektedirler.

Silikon Meme Protezleri Pahalı mıdır?

Protezli meme büyütme operasyonlarında, silikon protez fiyatları da maliyet bakımından önemli oranda belirleyici olmaktadır. Bu protezlerin markaları kaliteli markalar olmazsa bahsedilen komplikasyon problemleri ile karşılaşılabilir. Markaların büyük bir kısmı yurtdışında üretim gerçekleştiren ithal markalardır. 2 tanesi ise ülkemizde üretim gerçekleştirmektedir. Cerrahın hangi markayı tercih ettiği göğüs estetiğinde protez silikon fiyatlarını belirlemektedir.

Bu da doğrudan ameliyat maliyetine yansımış olmaktadır. Ancak kaliteli bir marka ömür boyu işinizi görecek ve sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeyecektir. Marka yanında tercih edilen silikonun boyut ve kalınlıkları da önemli olmaktadır.

Silikonlu Meme Protezi Sırasında Göğüs Dikleştirme Yapılabilir mi?

Kimi zaman hastaların silikonlu göğüs estetiğinin yanı sıra, göğüs dikleştirme operasyonuna da ihtiyaç duyabilmeleri söz konusu olabilmektedir. Silikon ve göğüs dikleştirme çoğu doktor için birbirinden ayrılmaz bir ikilidir. Dolayısıyla aynı zamanda göğüs dokularının askıya alınması ile gerçekleştirilen göğüs dikleştirme işlemi de yapılıyor ise meme büyütme operasyonu maliyeti daha yüksek olacaktır.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir