Hemen Fiyat Al

Plastik cerrahi güzelleşme konusunda çözüm yöntemlerini her geçen gün artırıyor. Günümüzden çok öncesinde yapılmaya başlanan göğüs estetiği operasyonlarında da taleplere göre belirgin çeşitlenmeler söz konusu olmakta. Meme dikleştirme estetiği ameliyatları da bu çeşitlilik arasında yerini almakta.

Bugün birçok poliklinik ve hastane estetik anlamda çözümler üretebilmek için saygın plastik cerrahlar ile çalışıyor. Plastik cerrahide maliyeti belirleyen en önemli konulardan biri doktorun tercih edilirliği konusu olmakta. Aynı durum meme dikleştirme ücretleri için de geçerli. Yazımızda meme dikleştirme ameliyatı olmak isteyen kişilerin fiyatların nasıl belirleneceğini anlatacağız.

Sık Tercih Edilen Meme Estetiği Cerrahları Neden Daha Pahalı?

Öncelikle sık tercih edilen meme estetiği cerrahlarının neden daha pahalı olduğunu anlatmamız faydalı olacaktır. Bu doktorların çok tercih edilmesinin nedeni hasta isteklerine uygun ve günün trendlerine saygı gösteren yenilikçi bir yaklaşım içinde ameliyatlarını yapmaları söz konusudur.

Günümüzün estetik trendi doğal görünümlü estetik uygulamalardır. Bu tip uygulamalarda dokuların doğal formuna mümkün olduğu kadar az zarar verilir. Hastaların hem sağlıklı hem de doğal operasyonları tercih etmek istemesinin bir neticesi olarak kendi alanında kendine yeni beceriler katmış cerrahların ön plana çıkmaları ve daha yüksek maliyetli meme dikleştirme ameliyatı yapmaları oldukça doğal bir durumdur. Estetik operasyonlarda fiyatlara çok fazla takılmamak gerekmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatlarının Yüksek Fiyatlı Olmasının Sebebi Nedir?

Göğüs dikleştirme, meme büyütme ya da meme küçültme gibi operasyonlarda fiyatların yüksek olmasının bir önemli sebebi de kalitesiz bir ameliyatın memelerde süt verme fonksiyonlarını etkileyebilecek olmasıdır. Göğüsler görsellik dışında aynı zaman fonksiyonel vücut organlarıdır.

Ameliyatların çok hassas ve en doğru teknikler ile yapılması gerekir. Bu da ancak kaliteli bir cerrah tarafından yapılabilir. Bu yüzden göğüs dikleştirme ücretleri kaliteli cerrahlar tarafından yapıldığında daha yüksek olabilmektedir.Göğüs Estetiği Operasyonu Fiyatları Nedir?

Meme Dikleştirme Operasyonları Neden Standart Ücretli Değil?

Meme dikleştirme operasyonu ücretleri, kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. Asla standart fiyatlar söz konusu değildir. Sizin için en uygun olan silikon malzeme damla silikon mu yoksa protez silikon mu önce bu noktalara karar verilir.

Silikon yapısından kaynaklanan meme dikleştirme maliyetleri söz konusu olmakla birlikte bu ürünlerin kendi aralarında farklı markaları bulunur. Vücut dokularında komplikasyon oluşturmayan ömür boyu kullanımı rahat olan ürünlerin markaları tercih edildiğinde maliyette otomatik olarak yükselecek ancak operasyon başarısı artacaktır.

Meme Dikleştirme Operasyonu Fiyatları Neden Her Hastanede Farklı?

Hastane ya da poliklinik tercihinin meme dikleştirme operasyonunun maliyeti üzerine etkisi büyüktür. Hastane ne kadar donanımlı ve ne kadar konforlu ise sizin ameliyat başarınız da o oranda artar. Özellikle doktorların alışkın oldukları ameliyathane ortamında uygulama yapmaları, alışkın oldukları anestezi ekibi ile çalışmaları estetik operasyonlarda başarı şansını yükseltmektedir.

Meme dikleştirme ameliyatlarında maliyeti etkileyen unsurlardan biri de kaliteli bir anestezi ekibi ile çalışmak ve konforlu bir hastanede ameliyat olmaktadır. Bu yüzden farklı hastanelerde yapılan meme dikleştirme operasyonlarının fiyatları farklılık göstermektedir.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

    1. Merhabalar,
      Meme dikleştirme ameliyatı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ya da merkezimize bizzat gelebilirsiniz.
      İyi günler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir