Hemen Fiyat Al

Saç dökülmesi sorunu ile karşılaşan kişilerin saç ekiminden çekinmelerinin belki de ilk sebebi operasyon sürecidir. Operasyon sürecinde saçların tıraş edilmesi ve saçların arzu edilen hale gelmesi için geçen zaman kişileri düşünmeye sevk eder.

Bu tip sıkıntıyı en çok sürekli sosyal ilişkilerde bulunan, görüntüsü ile para kazanan ve işi münasebetiyle vakit bulamayan işadamları ve ünlüler gibi kişiler çeker.

Long Hair tekniği bu noktada devrimci bir katkı sunar. Saçların tıraş edilmesine gerek duyulmadan saç ekimi operasyonu gerçekleştirilir. FUE yöntemi ile çıkarılan saç kökleri tıraş edilmez ve olduğu halde çıkarılarak nakil edilebilir hale getirilir.

Bu teknikle seans başına ekilen greft sayısı değişir. Klasik FUE ile üç bin beş yüz gibi bir greft sayısının ekimi normal iken Long Hair ile bin gibi bir sayı normal olur. Ancak daha üst sayıda greft sayısı da ekilebilir.

Long Hair tekniğinin avantajları nelerdir?

Saç ekimi yaptıran kişiler operasyonun görünür olmasını istemezler. Saç ekimi operasyonunun mümkün olduğunca izsiz ve gizli kalması kişilerin sosyal hayatlarına adaptasyonunu kolaylaştırır. Long Hair tekniği bu açıdan en önemli katkıyı sunar ve ilk avantajını bu şekilde verir.

• Greftler sağlam saçlar ile ekstrakte edildiğinde hasta gözle görülebilir şekilde yoğun bir saç görünümüne kavuşabilir

• Saç hiç kesilmediği için hasta potansiyel işine ve sosyal yaşantısına hiç ara vermek zorunda kalmaz. Fark edilmeyen operasyon hastayı daha güvenli kılar.

• Hasta yeni saç şeklini ekimden hemen sonra görebilir. Ön saç çizgisi ve saç yoğunluğu hakkında operasyonun hemen ardından fikir sahibi olabilir. Bu da doğal bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

• Saç ektirme operasyonu yaptırıldığı ilk bakışta ve kolaylıkla fark edilmez.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizimle iletişime geçin
Ara