Hemen Fiyat Al

Kol sarkması estetiği son dönemlerde her bayan tarafından tercih edilen, estetik açıdan oldukça önemli bir operasyon olmaktadır. Dirsek bölümünden yukarıya doğru çıkan pazı bölümündeki sarkmalar genellikle kol sarkması olarak adlandırılmaktadır. Kol sarkmasının çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Fakat bu nedenler arasında en çok karşılaşılanı kilodan kaynaklı sarkmalar olmaktadır.

Hızlı şekilde kilo alıp verme yüzünden bir süre sonra sadece kol altlarında değil vücudun birçok bölgesinde aşırı derecede sarkmalar olabilmektedir. Kol sarkması diyet ve spor ile giderilecek bir durum değildir ve kesinlikle ameliyat gerektirmektedir. Kol sarkması estetiği ücretleri ise uygun rakamlar içermekte ve her bütçeye uygun fiyat avantajları sunmaktadır.

Kol Sarkmasının Sebepleri Nelerdir?

Kol sarkmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Yer çekiminin etkisi ile birlikte kollarda aşağı yönlü sarkmalar meydana gelmektedir. Kol sarkmalarının en bilinen nedeni ise yaşın ilerlemesi yani yaşlanmadır. Yaşlanma ile birlikte cilt eski sıkı ve zinde görünümünü giderek kaybetmekte ve yerini sarkık bir cilde bırakmaktadır. Bu durum ise kişiler tarafından pek hoş karşılanmamakta ve çeşitli yönden olumsuzluklar meydana getirmektedir. Genel olarak sarkık bir kola sahip olan insanlar bu durumu utanç verici olarak görmektedirler. Bu da beraberinde kendilerini toplumdan soyutlama duygusunu getirmektedir. Dolayısıyla kollarda meydana gelen sarkmalarının hem duygusal yönden hem de fiziksel olarak birçok farklı sonucu ortaya çıkmaktadır.

Kol Sarkması Estetiği Nasıl Yapılır?

Aşırı derecede kilo alan ve sonradan da bu kiloları veren kişiler direkt olarak kol sarkması problemi ile karşılaşabilmektedir. Kol sarkması ameliyatlarında öncelikle yağ alma işlemi uygulanır. Sonrasında ise germe ve sıkılaştırma işlemleri uygulanır. Son derece basit bir operasyon olan kol germe estetiği ameliyatı yaklaşık olarak iki saat sürmektedir.

Genel anestezi ile yapılan bu ameliyatlar kol sarkması sorunlarında % 100 gerekli olan işlemler olmaktadır. Kol sarkması sorunları kremler, ilaçlar, diye ve spor ile düzelmeyecek olan bir sorundur ve kesinlikle tıbbi bir müdahale uygulanması gerekmektedir. Üstelik kol sarması estetiği fiyatları da oldukça uygun rakamlar gösterdiği için, bu tür sorunları olan kişiler ilk olarak ameliyatı tercih etmektedir.

Ameliyat sonrası da çok rahat bir şekilde atlatılmaktadır. Ameliyattan sonra üç hafta boyunda kol bandajının takılı olması ve ameliyat sonrası verilen ilaçların düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Doktor kontrollerinin de aksatılmadan gerçekleştirilmesi zorunludur. Kol sarkması estetiği ameliyatı herkeste farklı iyileşme sürelerinde sonlansa da ortalama olarak iki ay gibi bir süre sonra tüm komplikasyonları bitmektedir.

Kol Sarkması Gerdirme Ameliyatı Fiyatları

Kol gerdirme ameliyatı fiyatları her hastanede farklılık göstermektedir. Bu yüzden de net bir rakam vermek çok da olası değildir. Ameliyat içeriği, ameliyathane şartları, uzmanlık becerisi ve kullanılacak olan cihazlar ameliyatın fiyatını da belirlemekte ve son derece de değişkenlik göstermesine neden olmaktadır.

Kendinizi daha iyi hissetmek ve vücudunuzla barışmak için gerekli bir estetik operasyon olan kol sarkması gerdirme operasyonları bir kereye mahsus yapılmaktadır. Bir kere bu ameliyatı geçirdikten sonra tekrarlanmasına gerek yoktur. Fakat kişilerin aşırı derecede kilo alması ve sonra tekrardan bu kiloları vermesi gibi durumlar kol altı sarkmalar yine olacaktır. Böyle bir durumda ise tekrardan kol sarkması estetiği olunması gerekmektedir.

Kol gerdirme fiyatları hakkında daha net ve daha detaylı bilgiler almak için kesinlikle önce muayene olmanız gerekmektedir. Bu sayede de kişiden kişiye değişebilen ameliyat içerikleri ve ameliyat ücretleri karşınıza çıkacaktır. Fakat ameliyat olacağınız hastaneyi ve uzmanı da iyi bir araştırmadan sonra seçmenizde her zaman için faydalı olacaktır

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir