İbrahim Çevik

Medikal Direktör

Saç ekimi operasyonlarında FUE tekniği uyguluyorum. Uyguladığım FUE tekniği sayesinde, saç ekimi yaptığım bölgeden en fazla sayıda grefti alabiliyorum. Kullandığım FUE tekniği, aynı zamanda saç ekimi sonrasında herhangi bir iz bırakmamasından ötürü en çok tercih ettiğim saç ekimi yöntemidir.

•DHI saç ekimi yöntemini uygularken Choi (kalem) tekniğini kullanıyorum. Saç ekim operasyonunu gerçekleştirken kullandığım Safir uçlu kalem sayesinde, saç ekimi sonrasında en yoğun sonuca ulaştırıyorum.

•Hastamın tercihine bağlı olarak uyguladığım Tıraşsız Saç Ekimi yönteminde ise hiçbir bölge tıraşlanmadan saç ekimi yapıyorum. El becerim ve uzun yıllardır devam eden saç ekimi tecrübem ile saç ekimi sonrasında doğal görünen, gür saçlara kavuşturuyorum.

•Saç ekimi operasyonlarında en son teknik olan Sedasyon anestezi yöntemi kullanıyorum. Sedasyon uygulaması ile de hastam uykudayken ağrısız ve acısız bir saç ekimi operasyonu gerçekleştiriyorum.

•Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra, sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonları da gerçekleştirmekteyim. FUE tekniği kullanarak gerçekleştirdiğim ekimlerde, doğuştan ya da sonradan kaybettiğiniz sakal ve kaşlarınızı eski doğallığına kavuşturuyorum.

Menü
Translate »