Estecenter Kurumsal

Estecenter Kurumsal

Estecenter Hakkımızda

Estecenter, saç ekimi, kozmetik cerrahi ve medikal estetik konularında uzmanlaşmış çok sayıda sağlık personeli ve doktoru ile mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Estecenter, son teknolojik cihazlarla donatılmış tam teşekküllü bir hastane ve ameliyathanelerde akademik geçmişe sahip deneyimli bir ekibe sahiptir.

Ekibimizde dünya çapında başarılara imza atan birçok uzman doktorumuz var ve medikal kadromuz ve akademik ekibimizle birlikte kozmetik cerrahinin tüm alt dallarında tam teşekküllü bir bakım vermeye başladık. Ayrıca Estecenter’ın Ar-Ge ekibi dünyadaki yeni gelişmeleri yakından takip ediyor ve en son saç ekim teknolojilerini kullanarak mükemmel saç ekimi operasyonları gerçekleştiriyoruz. Estetik konusunda bütüncül bir yaklaşım sergileyen kurumumuzda, zayıflama ve yaşlanma karşıtı merkezlerimiz ile de hastalarımıza büyük hizmet vermekteyiz. Estecenter, 2000 yılından bu yana kusursuz sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.
Ülkemize sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra ağırlama, konaklama ve tercümanlık hizmetleri ile İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini görme fırsatı sunarak misafirlerimizi VIP kalitesinde ağırlamaktayız.

Dünyayı geziyoruz, araştırıyoruz, okuyoruz ve izliyoruz. Dünyadaki gelişmeleri, teknolojik yenilikleri ve en gelişmiş yöntemleri sürekli takip ediyoruz. Uzmanlık alanlarımızda dünyanın en yeni cihazlarına sahip merkezimiz; ekibimiz en gelişmiş yöntemleri kullanır. Estetik ve sağlığın ne kadar hassas bir konu olduğu konusunda sizinle hemfikiriz. Bu yüzden sizlerin de iyi hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizim Kadromuz
İbrahim Çevik Medikal Direktör
İbrahim Çevik
Medikal Direktör
Op. Dr. Orhan Tuğrul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
ali
Opr. Dr Ali Şimşek
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
Ertan Teksöz
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
Dr Asli Altay
Opr. Dr Asli Altay
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Kalite Politikamız

Estecenter Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu; saç ekimi plastik cerrahi ve medikal estetik konularında uzmanlaşmış çok sayıda sağlık personeli ve doktoru ile mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Estecenter, son teknolojik cihazlarla donatılmış, akademik geçmişi olan ekibi ile hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışan bir kurumdur. Ekibimiz dünya çapında başarılara imza atan birçok uzman doktorumuz ile birlikte plastik cerrahinin tüm alt dallarında tam teşekküllü bir bakım vermektedir.  Estecenter’ın Ar-Ge ekibi dünyadaki yeni gelişmeleri yakından takip ediyor ve en son saç ekim teknolojilerini kullanarak mükemmel saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir..

Estecenter Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu sunduğu plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi&saç tedavileri hizmetlerinin her adımında, misafirlerine bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır. Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı benimser.

Hastanemiz

Vizyonumuz

Sağlık hizmetleri alanında en çok tercih edilen, yenilikçi, memnuniyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak

Misyonumuz

Etik değerlerden ödün vermeden hasta ve çalışan haklarını gözeterek üstün bir hizmet ile hastanın güvenliği ve sağlığını önemseyen insan odaklı, bütüncül, sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmak.

Bizim Sertifikalarımız

Bizim Konumumuz

Menü
Translate »