Hemen Fiyat Al

Göğüs estetiği; göğüslerinden büyüklük, küçüklük ya da sarkıklık nedeniyle şikayetçi olan kişilere uygulanan estetik cerrahi operasyonlarını kapsar. Bunlar arasında en fazla tercih edilen operasyon, göğüs büyütme ameliyatıdır. Bu operasyonda silikon protezlerden faydalanılır. Göğüs küçültme ameliyatları da fazlalık olan meme dokusunun, yağ dokusunun çıkarılmasıyla gerçekleştirilir. Göğüs dikleştirme ameliyatlarında ise protezlerden yararlanılır.

Bu ameliyatları yaptırmak isteyen kişiler, maliyetleri hakkında da önceden bilgi edinmek isterler. Ancak göğüs estetiği fiyatlarını etkileyen çok sayıda unsur bulunmaktadır. Bu estetik operasyonlarda; kullanılan teknikler, operasyonun yapıldığı hastane, operasyon süresi ve operasyonu yapan doktorun bu alandaki deneyimi ve uzmanlığı fiyatları belirleyen unsurlar arasında kabul edilebilir.

Ancak her şeyden önce hasta muayene edilmeli; nelere ihtiyacı olduğu ve neler yapılabileceği belirlenmelidir. Bunlara göre hastaya yapılacak uygulamalar ışığında, yaklaşık bir göğüs estetiği fiyatı belirlenebilir. Operasyon sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığında, ödeyeceğiniz ücret ortaya çıkmış olur.

Göğüs estetiği fiyatları neye göre belirlenir? 

Kadınlar açısından önemli bir organ olan memeler, hem dış görünümde, hem de cinsellik konusunda önemli bir rol oynamaktadır. Büyük göğüslerinden şikâyet edenler genellikle bu sorun nedeniyle kendilerini sosyal yaşamdan soyutlar, giysi seçiminde sorun yaşarlar. Bu yüzden yaptırmayı düşündükleri göğüs küçültme ameliyatından sonra sorun yaşamamak, herhangi bir komplikasyona maruz kalmamak için, fiyata odaklanmaktan ziyade bu alanda deneyimli bir estetik cerrahla temasa geçmeleri gerekir.

Göğüslerinin küçüklüğünden yakınanlar da sadece göğüs estetiği fiyatlarına bakmamalıdır. Çünkü göğüslerinin büyütülmesi için kullanılacak silikon protezlerden tutun, estetik cerrahın uzmanlığına, bu alandaki başarılarına, operasyonun yapılacağı hastaneye kadar her şeyin değerlendirilmesi gerekir. Bu konularda yapılacak hatalar, göğüs estetiği için ödenecek fiyattan daha büyük bedellerdir.

Benzer bir şekilde göğüs estetiği operasyonu istediği gibi olduğunda, yeni yapılmış göğüslerinden memnun kaldığında ve herhangi bir komplikasyona maruz kalmadığında da, fiyatları düşünmeyecektir. Bu nedenle önceliğiniz göğüs estetiği fiyatı değil; operasyonu yaptıracağınız plastik cerrahın alanında uzman ve tecrübeli olması, ayrıca steril ve son teknoloji cihazlara sahip bir estetik merkezinde ameliyat olunmasıdır.

Göğüs estetiği fiyatını öncelikli düşünerek vereceğiniz kararlarda, sağlıklı olmayan ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Uzman bir estetik plastik cerrahi uzmanıyla yüz yüze görüşmeniz, operasyonun yapılacağı hastaneyi her açıdan araştırmanız, göğüslerinizde kullanılacak silikonların markasını, modelini değerlendirmeniz gerekir. Vereceğiniz kararın sağlıklı olmasını istiyorsanız, bu şekilde hareket etmeniz gerekir.

Göğüs estetiği fiyatları neye göre belirlenir? 

Göğüs estetiği diğer estetik operasyonlarda olduğu gibi, kişiye özel uygulamaların yapıldığı bir işlemdir. Bu nedenle başka bir kişinin meme estetiği fiyatlarına göre değerlendirme yapmanız oldukça hatalı olur. Çünkü örneğin bir kişiye göğüs küçültme ameliyatı uygulandığında göğüs dikleştirme işleminin yapılmasına gerek kalmazken, bir diğer kişide bu operasyonun da yapılması gerekebilir. Bazı kişilerde göğüs küçültme yapılırken, göğüslerin büyüklüğüne göre farklı teknikler kullanılabilir. Bu operasyonlarda kullanılan malzemeler ve teknikler bile göğüs estetiği fiyatlarına yansıyan önemli bir unsurdur.

Farklı kişilere uygulanan göğüs estetiği operasyonlarında fiyatların birbirine yakın olmasında etkili olan en önemli unsur, işlemlerin aynı merkezde yapılmasıyla alakalıdır. Başarılı bir merkezde yapılan meme estetiği fiyatları, belli bir standardı da koruyacaktır.

Göğüs Estetiği Fiyatlarını EsteCenter’dan Öğrenin!

Eğer göğüslerinizden memnun değilseniz ve estetik yaptırmayı düşünüyorsanız, bu konuda uzman cerrahlar ile görüşüp konu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve göğüs estetiği fiyatlarını öğrenmek için Estecenter ile iletişime geçebilir; daha fazla vakit kaybetmeden sizin için uygun olan bir zamana randevu alabilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir