Hemen Fiyat Al

Güzel ve çirkin kavramları kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bir kişiye güzel gelen, diğer kişiye güzel gelmeyebilir. Estetik; güzellik ve bu güzelliğin insan zihnindeki yerini gösterir. Birçok kişi kendini genç ve daha güzel görmek için estetik ameliyatlara başvurur.

Her bayanın en önemli üç silahı gençlik, güzellik ve beğenilmek arzusudur. Hal böyle olunca, bayanlar vücutlarında beğenmedikleri bölgeleri estetik ile güzelleştirmeyi seçmektedirler.

Estetik Operasyonların Eskiye Göre Değişimi

Estetik operasyonlar, eskisi gibi ağrılı ve sancılı geçmemekte, ayrıca uzun saatler sürmemektedir. Artık kişi operasyondan sonra birkaç gün içinde normal hayatına geri dönebilmektedir. Şişlik veya morluklar ile uğraşmak zorunda kalınmaz.. Estetik operasyondan duyulan acı minimuma indirilmiştir.

Bayanlar güven, gençlik ve seksapellik adına estetiğe onay vermektedir.. Siz ne kadar estetiğin gücüne inanıyorsunuz tartışılır ama; günümüzde gelişen teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak, estetik operasyonlarla istediğiniz vücut görünümüne bir kaç saatlik zaman zarfında kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Estetik Hangi Bölgeler İçin Yapılır?

Birçok bayan alnındaki kırışıklardan veya göz kenarlarında oluşan kırışıklıklardan şikayetçidir. Estetiğin kullanıldığı bölgeler için, farklı estetik operasyonlar gerekir. Alın çizgilerinizden kurtulmak için operasyonu tercih edebilirsiniz. Kaşlarınızın düşüklüğünden şikayetçi ve bundan bir an önce kurtulmak arzusu içinde iseniz; sizin yaptıracağınız estetik operasyon kaş kaldırma operasyonu olmalıdır.

Vücudunuzun Hangi Bölgesi Sizi Rahatsız Ediyor?

Neredeyse bayanların çoğu gözaltı torbalarından şikayetçidir. Göz çevrelerinde daha iyi bir görünüme sahip olmak için gözaltı torbalarındaki şişlik ve benzeri durumlar, Karbondioksit lazer yöntemi kullanılarak giderebilmektedir.

Vücudunuzun hangi bölgeleri sizi rahatsız ediyor ise; estetik cerrahi operasyonlar ile bunlardan kurtulmanız mümkündür.

Cildinizdeki Kırışıklıklara Çözüm mü Arıyorsunuz?

Çoğu bayan yaşları ilerledikçe ciltlerinde meydana gelen kırışıklıklardan şikayetçi olmaya başlarlar. Cilltteki kırışıklıklar, estetik operasyonlar ile kısa sürede tedavi edilebilmektedir. Estetik, bu alanda da bayanların beklentilerini karşılamaktadır.

Ayrıca; kendilerini yaşlı hissetmeye başlayan bayanlar, daha genç ve güzel görünmek için ve kendilerine olan güvenlerinin tekrar yerine gelmesi için cilt germe yani; Mini Lifting operasyonu yaptırarak, ciltlerinde istedikleri görünüme kavuşabilmektedirler.

Estetiğin Uygulandığı Diğer Alanlar

  • Estetik; birçok bayanın imkansız gibi görünen rüyalarını gerçekleştirmektedir. Meme büyütme operasyonu ile bayanlar istedikleri meme ölçülerine sahip olmakta, dolgun bir memeye sahip olmak isteyenler; silikon veya jelli protezler ile isteklerine kavuşabilmektedir.
  • Estetik özetle; dudak, göğüs, cilt, elmacık kemikleri, el gibi bölgelere ve gözaltı torbaları ve kırışıklıkları, alın çizgileri gibi problemlere rahatlıkla ve sıklıkla uygulanabilmektedir.
  • Beraberinde, diz kapakları düzeltme, göz kapağı kaldırma, kaş kaldırma gibi pek çok operasyon da kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hastanemizde, uzman doktorlar eşliğinde uygulanmaktadır.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir