Hemen Fiyat Al

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Biz Sizi Arayalım!

Saç Ekimi Teknikleri

Saç ekimi merkezimizde 18 yıllık tecrübemiz, üst düzey uzman kadromuz ve modern teknolojimiz ile dünyanın dört bir köşesinden hastalara hizmet sunmaktayız.

Gold FUE

FUE tekniği üzerine inşa edilmiş Gold FUE tekniğinin ayırt edici özelliği ameliyat sırasında kullanılan malzeme ve aletlerin uçlarının altın olmasıdır. Altın insan vücuduna en az zarar veren materyaldir. Bu bakımdan Gold FUE tekniğinin amacı insan vücuduna olası tahribatı en aza indirmektir.

Devamını oku

FUE

FUE yönteminde saçlar kökleri tek tek alınıp saçsız bölgelere nakledilir. Cerrahi girişme ihtiyaçduyulmaz. Saç köklerinin alındığı bölgede doku alınmadan, yalnızca ilgili kök hücresi üzerindebire bir çalışılmaktadır.

Devamını oku

DHI

DHI saç ekimi yönteminde neşter kullanılmaz. İşlem, saçlı deride delikler açılmadan sancısızolarak gerçekleştirilir. Diğer yöntemlerde saçlı deriden şeritler halinde deri parçaları çıkarılır veyara izi kalma durumu vardır.

Devamını oku

Plastik Cerrahi

Estetik cerrahi merkezimizde uzman kadromuz ve çağdaş teknolojik yeterliliğimiz ile uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz.

Yağ Aldırma

Yağ aldırma, vücutta belli bölgelerdeki fazla yağları alıp, vücudun orantısını düzelten ve yenidenşekillendiren bir işlemdir. Diyet ve egzersiz yapan ve vücudundaki bölgelerde olan istenmeyenyağlardan kurtulamayan kişiler yağ aldırma ile bunu sağlayabilir.

Devamını oku

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği, kişilerin memelerinin estetik açıdan arzu edilen hale getirilmesidir. Göğüsküçültme, göğüs büyültme ve göğüs dikleştirme gibi ameliyatları içerir.

Devamını oku

Burun Estetiği

Burun estetiği; kişinin burnunda, doğuştan veya sonradan oluşan eğri, kemerli veya düşükgörüntünün giderilmesi, hem dışarıdan hem içeriden simetrik bir görüntü oluşturulmasıdır. Buoperasyon sırasında hastanın sağlık sıkıntıları da giderilir. Hastanın burun kanalları açıldığı içinnefes alması daha rahat hale gelir.

Devamını oku

Yüz Estetiği

Yüz estetiği, kişinin yüzünde doğuştan ya da sonradan kaza ile oluşan istenmeyen problemleringiderilmesidir. Alın germe ve kaş kaldırma estetiği, dudak estetiği, göz kapağı estetiği, kulakestetiği, yüz gençleştirme, yüz germe ve gıdı estetiği gibi operasyonları içerir.

Devamını oku

HASTA YORUMLARI

Saç ekimi operasyonu için İsviçre'den gelip bizi tercih eden Rasim Gümüş istediği saçlara Estecenter ile kavuştu. Güzel yorumları için kendisine teşekkür ederiz!

Rasim Gümüş

Almanya'dan reklamlarımız aracılığı ile bizi bulup saç ekimi için tercih eden Baysun Çoşkun 'a yorumları için teşekkür ederiz!

Baysun Çoşkun

Almanya'dan yakınlarının tavsiyesi üzerine saç ekimi merkezimize misafirimiz olan Göktürk Kaya'ya yorumları için teşekkür ederiz!

Göktürk Kaya

Saç ekimi merkezimize Belçika'dan misafir olan kuaför Mustafa İstek'e güzel dileklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mustafa İstek

‎Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve ‎Survivor'ın başarılı yarışmacısı ‎Ahmet Dursun, saçlarında farkettiği seyreklikten Estecenter'ı tercih ederek kurtuldu. Ahmet Dursun'a uyguladığımız Gold Fue tekniği ile seyrekleşen bölgeleri yok ederek muhteşem bir görüntü elde ettik. Gold Fue tekniğinden memnun kalan ve herkesi Estecenter'a davet eden Ahmet Dursun 'a teşekkür ederiz.

Ahmet Dursun
ESTEHAIR BLOG

ESTECENTER BLOG

5 Yıldızlı Otelinizi
Biz Ayarlıyoruz!

Özel Vip Araçlarla
Transfer Ediyoruz!

Bütün İlaç Masraflarınızı
Biz Karşılıyoruz!