Hemen Fiyat Al

Dudak estetiği ameliyatları düşünüldüğü kadar uç fiyatları taşımamaktadır. Sizler, dudak estetiği ameliyatı olmak istiyorsanız tercih edeceğiniz tekniklerin, ameliyat olduğunuz hastanenin ve estetik cerrahının fiyatı değiştirebileceğini göreceksiniz. Dudak estetiği teknikleri ve her tekniğin fiyatı hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Dudak Estetiği Müdahaleleri Çeşitleri

Dudak için de yapılan kesiler yardımı ile gerçekleştirilen estetik türü ilk olarak ele alacağımız konudur. Burada; mukoza adı verilen dudak içi ağız örtüsünün kaydırılması söz konusu olur. Yani, dudağın ölçüsü uzatılır ve bir bakıma da dudağın terse doğru çevrilmiş olduğu düşünülür.

Bu esnada, dudak kaslarına yapılan bazı müdahaleler sebebi ile dudağın kalınlaştığı gözlemlenebilir. Hatta; bu işlem esnasında geniş ve yayık bir dudak yapısına sahip olan bireylerin dudakları toparlanır ve yüz hatlarına çok daha uygun bir biçim verilir. Dudağın tam manası ile iç kısmından yapılan bu işlemler, dışarıya herhangi bir operasyon görüntüsü vermez. Ve asla yapay bir sonuç ile karşı karşıya kalmazsınız.

Dudak Dışından Yapılan Estetik Müdahaleleri Nasıl Olur?

Dudak kenarından açılan gizli bölümler yardımı ile gerçekleştirilen bir estetik müdahaledir. Burada; kesilerin açılmasının ardından; dudak kırmızılık tonlarından başlayarak, şekil, kalınlık ve yaygınlık da istenilen şekilde ayarlanabilir. Dış kesi ile yapılan bu dudak estetiği işleminin dikiş izlerinin kalması muhtemeldir. Operasyon yapan cerrahların mutlaka bu tür de estetik isteyen hastaları kalabilecek izlere karşı uyarmaları şarttır.

Dudak İnceltme Operasyonları

Eliptik mukoza çıkarmaları yardımı ile dudakların incelmesini sağlayan bir estetik operasyon çeşididir. Bazen dudak içerisinde yabancı fakat doğuşta var ola cisimlerin gözlemlenmesi mümkün olabilir. Bu tarz bir durumda; cerrahi operasyon sırasında mutlaka cisimlerin temizlenmesi gerekir. Bu halde; dudak çok daha normal ve çok daha düzgün bir duruşa kendiliğinden sahip olacaktır.Dudak kalınlaştırma estetiği sonrasında yapılması gerekenler nelerdir?

Dudak Genişliğinin Daraltılması Nasıl Olur?

Makrocelia denilen doğuştan dudak yarıklarının ve bazı yayvan dudak tiplerinin düzeltilmesi, deformasyonların giderilmesi ve çok daha net bir görünümün sağlaması açısından uygulanan bir yöntemdir. Ağız kenarlarından alınan fazlalıkların dikişler ile cerrahi operasyona tabi tutulması yardımı ile gerçekleşen bir işlemdir. İşlem sırasından 3 ile 7 milim kadar bir fazla payın alınması mümkün olur. Operasyonun ardından dudak kenarları yaklaşık üç hafta kadar tam anlamı ile kımıldatılmaz. Aksi halde, operasyon olumsuz sonuçlar doğurur.

Genel Dudak Estetiği Fiyatları

En başta belirttiğimiz gibi dudak estetiklerinin fiyat belirleyici faktörleri vardır. Bunlar;

 • Tercih edilen operasyon,
 • Operasyon için tercih edilen estetik cerrahı,
 • Estetik operasyonu için tercih edilen hastane,
 • Operasyon sonrasında gerçekleştirilecek olan yatış işlemleri,
 • Operasyon sonrasın gerçekleşmesi gereken bakım işlemleri, fiyat belirleyici faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler, kendiniz için en uygun operasyonu seçmeli ve tüm bu faktörleri kesenize göre ayarlamalısınız.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

 1. dudak dolgusu yaptirmiştim Aksaray Can kuaförda kimyasal madde kullanmış sanırım. 10 ay önce yaptirdim. Eritmek için estetik doktora gittim hyaluranidaz yapıldı ama maalesefki ermiyorbi değişiklik olmadi. Dudaklarımı incelemek istiyorum o maddeyi çıkartmak temizlemek mümkün mü

  1. MErhabalar,
   Belirttiğiniz işlem için daha ayrıntılı bilgi almak için bize +90 530 301 81 88 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
   İyi günler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir