Hemen Fiyat Al

Estetik cerrahiye olan ilgi neden sürekli artıyor? Neden bireyler değişime bu denli istek duyuyor? Hangi operasyonlar nasıl bir değişimin fitilini ateşliyor? Bu sorular hem kadınların hem de erkeklerin aklında olabilir. Çünkü inkar edilmesi zor bir gerçek var ki estetik cerrahi sunduğu değişim fırsatları ile kişilerin yepyeni bir hayata sahip olmasını sağlayabilir. Bu yazımızda estetik cerrahi operasyonlarından ve tam olarak nasıl bir değişime yol açtıklarından bahsedeceğiz.

Burun Estetiği

Rinoplasti operasyonu ile burun yapısı küçültülebilir, burun delikleri arasındaki asimetri düzeltilebilir, burun kemeri sorun olmaktan çıkarılabilirken burun ucu kaldırılabilir. Rinoplasti ile gerçekleştirilecek tüm değişimler kişi özelinde belirlenir. Aynı zamanda nefes almakta güçlük çeken kişilerin rinoplasti operasyonu sırasında burun septumundaki eğrilikler düzeltilerek daha rahat nefes almaları sağlanabilir.

Meme Estetiği

Meme estetiği ile çok büyük göğüsler küçültülebilir, küçük göğüsler büyütülebilir, göğüsler arasındaki asimetri sorunları giderilebilir ve zaman içerisinde farklı nedenlerle sarkan memeler dikleştirilebilir. Böylece kadınlar daha çekici vücut hatlarına kavuşmanın yanı sıra özgüvenlerindeki artışı deneyimleyebilir.

Yüz Estetiği

Alt ve/veya üst göz kapaklarındaki cilt fazlalıkları kişinin yorgun ve bitkin görünmesinin haricinde olduğundan yaşlı izlenimi yaratmasına da neden olabiliyor. Zaman zaman görme fonksiyonunu da etkileyen bu sorun blefaroplasti adı verilen göz kapağı estetiği ameliyatlarıyla giderilebiliyor. Estetik cerrahi sayesinde yalnızca göz kapaklarının formu düzeltilmiyor aynı zamanda çene ucu, elmacık kemiği, gıdı, yüz germe, badem göz, kulak, dudak ve yanak bölgelerine de müdahalede bulunulması mümkün oluyor. Böylece kişi hem daha genç hem de daha estetik bir görünüme sahip olabiliyor.

Genital Estetik

Son dönemde kadınların en sık başvurduğu estetik operasyonlar arasında yer alan genital estetik hem özgüveni arttırıyor hem de çiftlerin cinsel yaşamlarında fark edilebilir bir değişim yaşatıyor. Vajinoplasti ve labioplasti operasyonları ile kadınların hayat konforlarında da artış meydana geliyor.

Vücut Estetiği

Vücut estetiği vücut konturlarının belirginleşmesini ve cilt fazlalıklarının alınmasını kapsayan bir dizi operasyondan oluşuyor. Karın germe, yağ aldırma olarak da bilinen liposuction, popo estetiği, kol ve bacak germe estetiği gibi operasyonlar hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabiliyor.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir